Biedronka запускає нову акцію і знижує ціни на обрані товари наполовину

03 Березня 2021
акції та знижки в бедронка в польщі

Минулого місяця в межах акції “Щодня отримуй більше” магазини мережі Biedronka в Польщі видали своїм постійним клієнтам близько 19 млн ваучерів на наступні покупки. Пропозиція діяла лише для власників картки лояльності Moja Biedronka. У березні мережа приготувала для покупців нову акцію - “Заощаджуй половину” - яка вже розпочалась і триватиме до кінця місяця.

акції та знижки в польських магазинах 2021

Акції та знижки в магазинах Biedronka у Польщі

Програма лояльності Moja Biedronka в Польщі зараз налічує вже понад 10 мільйонів активних користувачів. Успіх кампанії підтверджує те, що вона приносить клієнтам реальну економію. З 1 березня власники картки можуть розраховувати на нові знижки, пише видання wiadomoscihandlowe.pl

“У лютому акція з ваучерами перевершила наші найсміливіші очікування, інтерес до неї був величезним. Це свідчить про те, що клієнти цінують переваги, які пропонує їм картка Moja Biedronka. А ми цінуємо їхню лояльність і пропонуємо нову акцію, в межах якої покупці що два дні зможуть купувати вибрані продукти і отримувати ваучер, що дорівнює половині їх вартості”, - повідомила Дорота Вротек-Гут, директор з маркетингових комунікацій мережі Бедронка. 

Представник компанії пояснила, що березнева акція також буде доступна лише для власників картки лояльності. Вона діятиме за такою схемою: кожні два дні в магазинах Biedronka з’являтимуться пропозиції на різні товари. В обмін на купівлю акційних продуктів, клієнт отримає ваучер на суму, що дорівнює половині їхньої вартості. Ці віртуальні кошти потрібно використати впродовж наступних двох робочих днів, показавши картку My Biedronka на касі. 

акції в бедронці у польщі

Зверніть увагу, що загальна вартість покупки повинна бути хоча б на 1 злотий вищою, ніж сума коштів на ваучері. Також важливо пам’ятати, що ваучер можна використати лише на продукти, на які не поширюється акція в конкретний день кампанії “Заощаджуй половину”

На практиці це виглядатиме так: власник картки Moja Biedronka купує у понеділок акційний товар вартістю 100 злотих. Під час розрахунку на касі він отримує ваучер на суму 50 злотих. Ці гроші слід використати на закупи у вівторок та середу, придбавши неакційний товар на суму щонайменше 51 злотий. 

Так, 3 і 4 березня клієнти можуть заощадити, придбавши 1 л ріпакової олії марки Kujawski та шампунь для волосся Head & Shoulders (360 мл/400 мл). 

Пропозиція діє з 1 по 31 березня у всіх магазинах мережі Бедронка в Польщі. Нові акційні товари будуть з’являтись 3 рази на тиждень, тобто кожні два дні.

⇒ Читайте також:

Популярні бренди, які пішли з польського ринку під час пандемії

Amazon офіційно запрацював у Польщі. Умови та вартість доставки

В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах