Carrefour знижує ціни навіть на 90% на один тип товарів у Польщі

20 Січня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Мережа продуктових супермаркетів Carrefour запускає в Польщі соціальну акцію “Стоп марнуванню харчів”. За задумом компанії, ціни на товари з коротким терміном придатності будуть в декілька разів нижчими, ніж на звичайні продукти. Подекуди знижки становитимуть навіть 90%, обіцяє керівництво мережі. Продаватимуть такі акційні товари у спеціально виділених зонах супермаркетів Carrefour, пише businessinsider.com.pl.

“Акція “Стоп марнуванню харчів” - це черговий етап нашої загальнопольської програми. В межах цієї програми ми запустили у наших магазинах спеціальні зони для продуктів, в яких закінчується термін придатності. Завдяки цьому, наші покупці заощаджують на продуктах і водночас рятують харчі від псування. Є тільки одна умова - ці продукти потрібно спожити якомога швидше”, - стверджує Марек Ліпка, торгівельний директор і член правління компанії Carrefour Polska.

доставка продуктів додому в польщіcarrefour.pl

Все більше торговельних мереж у Польщі роблять ставку на соціальну відповідальність та турботу про довкілля. Чимало з них пропагують також розумне споживання харчів та уникнення їхнього марнотратства. Так, нещодавно мережа дисконт-супермаркетів Lidl викупила у польського фермера частину «недосконалого» буряка, якому загрожувало марнування. Через те, що буряк мав непривабливий вигляд, фермер не міг його продати торговельним мережам, а отже продукт просто лежав і псувався. Таким чином Lidl хотів привернути увагу до проблеми марнування продуктів та заохотити покупців купувати товари національних виробників, навіть попри недосконалий вигляд продукту. 

⇒ Читайте також:

Коли в Польщі знову запрацюють торгові центри

Скільки заробляють продавці-касири польських супермаркетів станом на 2020 рік

В супермаркетах Бедронка з’явиться новий спосіб оплати

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах