Скільки заробляють продавці-касири польських супермаркетів станом на 2020 рік

29 Грудня 2020
робота в польських супермаркетах бедронка

Торгівля продовольчими товарами - одна з тих сфер, які майже не зазнали впливу пандемії коронавіруса та пов’язаної з нею економічної кризи. В час, коли фірми одна за одною скорочували робочі місця чи знижували працівникам зарплати, торговельні мережі в Польщі продовжували надавати стабільну роботу та оплату. 

Парадоксально, але пандемія навіть пришвидшила розвиток торгівлі в Польщі. Чинні магазини стали збільшувати штат працівників, по всій країні почали відкриватись нові супермаркети, деякі мережі налагодили доставку продуктів через сервіс Glovo. Крім цього, через карантинні обмеження мережі були змушені продовжити години роботи, що також вплинуло на рівень працевлаштування. 

Зараз ситуація залишається незмінною. У таких популярних польських мережах супермаркетів, як Бедронка, Лідл чи Кауфланд не нарікають на нестачу працівників. Кожна з них проводить постійний набір персоналу і отримує чимало зголошень від кандидатів. Та на яку оплату можуть розраховувати працівники польських супермаркетів?

скільки заробляють в бедронка в польщі 2020biedronka.pl

Зарплати у Biedronka, Kaufland i Lidl у 2020 році

Польське видання „Super Express” провело власне дослідження і дізналось про рівень зарплат працівників популярних торговельних мереж. Так, у мережі Кауфланд на початку кар’єри можна заробити від 3200 до 3900 злотих брутто, тобто з урахуванням усіх податків. Для порівняння, у 2020 році мінімальна зарплата в Польщі становила 2600 злотих брутто. А вже з нового року вона зросте до рівня 2800 злотих. 

У 2021 році на 200 злотих зросте також зарплата працівників Бедронки. Так, продавець-касир отримуватиме від 3250 до 3600 зл/брутто. А працівникам із чималим досвідом роботи виплачуватимуть від 3400 до 3850 зл/брутто.

Lidl, своєю чергою, готовий платити своїм новим працівникам від 3400 до 4150 злотих/брутто. Після року роботи можна сподіватись на трохи вищу оплату - від 3500 до 4350 злотих/брутто, а після двох років - від 3700 до 4600 зл. 

⇒ Читайте також:

Перспективи працевлаштування іноземців у Польщі в 2021 році

У пошуках високооплачуваної роботи молоді поляки все частіше виїжджають закордон. Дослідження

Які товари та послуги подорожчають в Польщі у 2021 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах