Євросоюз погодився ввести для українців спеціальний роумінг

09 Грудня 2022
правила роумінгу в польщі

Європейський Союз дійшов згоди щодо запровадження спеціального роумінгу, який дозволить українським біженцям у Польщі та інших країнах ЄС телефонувати і користуватись своїми гаджетами на таких умовах, як в Україні. Про це повідомляє видання businessinsider.com.pl.

Рішення прийняли на спеціальному засіданні, де розглядалась можливість доступу українських громадян в ЄС до послуги Roam Like At Home.

“Йдеться про те, щоб українські біженці у Польщі та інших країнах-членах ЄС могли так само телефонувати і використовувати свої мобільні телефони, як у себе в країні. Зрозуміло, що громадяни ЄС, які перебувають на території України, матимуть можливість в такий самий спосіб користуватись мобільним зв’язком”, - повідомив після зустрічі європейських міністрів керівник польської делегації Павел Левандовський.

Послуга Roam Like At Home - це зрівняння вартості телефонних розмов, SMS-повідомлень та передачі мобільних даних у роумінгу на території ЄС до цін, які оператори мобільного зв’язку мають на території своєї країни. 

“Загалом у цій справі дійшли консенсусу. Не було жодних голосів проти цього. Питання стосувались технічних умов цього рішення. Процедура відома в ЄС - потрібно включити Україну в ті ж рамки, в яких ми працюємо”, - пояснив Павел Левандовський.

Переговори також стосувалися будівництва мережі 5G.

⇒ Читайте також:

Місця проживання для українських біженців стануть частково платними: уряд прийняв закон

Для українців, які рятуються від війни в ЄС, діє платформа пошуку роботи

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

Головне фото: europarl.europa.eu

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах