Для українців, які рятуються від війни в ЄС, діє платформа пошуку роботи

25 Листопада 2022
робота в польщі для біженців з україни

Українці, які втекли від війни та тимчасово проживають на території Євросоюзу, відтепер можуть скористатись онлайн-платформою для пошуку роботи від Європейської служби зайнятості (EURES). Про це з посиланням на МЗС України пише Європейська правда.

Випробувальний проєкт Фонд талантів ЄС використовують понад 4000 національних служб зайнятості та приватних агентств із працевлаштування. Платформа відкриває українцям доступ до 3 мільйонів вакансій із різних сфер зайнятості.

“За допомогою випробувального проєкту Фонд талантів ЄС ви можете створити резюме, показати свої кваліфікацію більш ніж 4 тисячам ретельно перевірених та зареєстрованих роботодавців, членам і партнерам EURES, а також переглянути вакансії та подати заявку на них”, - йдеться на офіційному веб-сайті проєкту. 

Фонд талантів ЄС доступний для всіх українських біженців, які користуються в Євросоюзі тимчасовим захистом або мають право працювати відповідно до іншого належного захисту, передбаченого національним законодавством в державі-члені ЄС. Наразі у випробувальному проєкті беруть участь такі країни, як Польща, Фінляндія, Литва, Словаччина, Хорватія, Іспанія та Кіпр.

⇒ Польський уряд готує новелізацію закону про допомогу українським біженцям: що зміниться з нового року

як знайти роботу в польщі для українця

Щоб знайти роботи за посередництвом Фонду талантів ЄС, слід зареєструватись на веб-сайті, створити онлайн-резюме та опублікувати його, щоб роботодавці і консультанти могли вас знайти. 

Кандидати також можуть отримати пораду від консультантів EURES з країн-учасниць проекту. Близько тисячі  консультантів, які працюють в організаціях-членах та партнерських організаціях EURES, надають підтримку до, під час та після процесу добору персоналу.

⇒ Читайте також:

Реальна зарплата знижується: скільки в середньому заробляють поляки у III кварталі 2022 року

Топ 10 короткотермінових підробітків у Польщі з найвищою оплатою

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

Головне фото: Magnet.me on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах