FlixBus запускає прямі рейси з Києва на північ та захід Польщі

23 Березня 2023

На початку квітня запрацюють три нові міжнародні маршрути автобусного перевізника FlixBus з Києва до міст Польщі. Йдеться про прямі автобусні рейси Київ-Варшава, Київ-Познань та Київ-Гдиня. Про це з посиланням на пресслужбу європейської компанії пише видання tvoemisto.tv.

Нові маршрути FlixBus вперше напряму об’єднають Київ та інші українські міста із такими польськими містами, як Торунь, Бидгощ, Гданськ та Гдиня. Раніше потрапити сюди можна було лише рейсами з пересадкою. 

Також перевізник наголосив, що новий рейс Київ-Варшава курсуватиме лише впродовж дня, тож пасажири вранці сядуть на автобус у Києві, а вже ввечері опиняться у столиці Польщі. Повний маршрут цього автобуса виглядає таким чином: Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава. На перший рейс він вийде вже 31 березня. Маршрут буде обслуговуватись тричі на тиждень: у вівторок, п’ятницю та неділю (з Києва). 

Як повідомляє FlixBus, на цій лінії автобус відправляється зранку та заїжджає одразу на три столичні автостанції: 

  • о 5:10 ранку відправлення з автостанції «Південна» на проспекті Академіка Глушкова, 3;
  • о 5:20 автобус прибуває до Центрального автовокзалу на проспекті Науки, 1/2; 
  • о 05:50 робить зупинку на автостанції «Київ» на вулиці Симона Петлюри, 32. 

Маршрут також передбачає зупинки у Житомирі, Рівному, Луцьку та Любліні, а закінчується на автовокзалі Варшава-Заходня о 20:40 того ж дня.

прямі автобуси з києва до варшави

У зворотному напрямку — з Варшави до Києва — автобус буде відправлятись по понеділках, середах та суботах. За розкладом, о 6:00 ранку автобус виїжджає з автовокзалу Варшава-Заходня, а до автостанції «Київ» прибуває о 21:40, до Центрального автовокзалу Києва о 22:10 та автостанції «Південна» о 22:25.

Ще один новий маршрут FlixBus: №3223 Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава – Лодзь – Познань. На перший рейс автобус також вийде 31 березня. Курсуватиме 4 рази на тиждень: з Києва по вівторках, середах, п’ятницях та суботах о 11:55 від Центрального автовокзалу. Далі автобус заїжджатиме на автостанцію «Київ» о 12:15. На станцію у Варшаві прибуватиме о 4:00 ранку наступного дня, до Лодзі о 06:05 та до Познані о 08:45.

прямі автобуси з києва до познані

У зворотному напрямку лінію будуть обслуговувати по середах, четвергах, суботах і неділях. Старт маршруту: о 20:45 з Познані, із заїздом о 23:20 до Лодзі та прибуттям о 18:10 до автостанції «Київ» та о 18:45 до Центрального автовокзалу столиці.

Третій новий маршрут FlixBus: №3226 Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава – Торунь – Бидгощ – Гданськ – Гдиня.

Цю лінію також будуть обслуговувати 4 рази на тиждень: по понеділках, середах, четвергах і неділях (з Києва). Автобуси будуть виїжджати від автостанції «Видубичі» о 8:30 ранку, о 08:50 заїжджати на Центральний автовокзал та о 9:30 на автостанцію «Київ». На автовокзал у Гданську автобус прибуде о 07:45 ранку наступного дня, а до Гдині – о 08:25.

прямі автобуси з києва до гданська і гдині

У напрямку з Польщі до України лінія буде обслуговуватись по понеділках, вівторках, четвергах і п’ятницях із Гдині о 20:25. До Гданська автобус заїжджає о 20:55 і прибуває до Києва о 20:05 наступного дня.

Нагадаємо, станом на зараз європейський перевізник FlixBus має 20 міжнародних ліній з України, 12 з яких були відкриті після початку повномасштабної війни. Фірмові зелені автобуси компанії з України курсують до 6 країн Європи: Німеччини, Польщі, Чехії, Угорщини, Словаччини та Австрії.

⇒ Читайте також:

В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

Проїзд платними польськими автострадами A2 та A4 подорожчає

Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Головне фото: reisereporter.de

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах