Генконсульство Польщі у Львові частково відновлює роботу

17 Серпня 2020
режим роботи польського консульства під час карантину

З 10 серпня Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові призупинило свою роботу через несприятливу епідеміологічну ситуацію в регіоні. Зокрема, до 14 серпня включно був призупинений прийом громадян у всіх випадках, які не вимагали невідкладного втручання консула. Крім цього, візові анкети тимчасово не приймали і у візових центрах. Як повідомлялось, видачу документів, поданих до консульства, мали відновити відсьогодні, 17 серпня. Про те, у якому режимі найближчими днями працюватиме Консульство Польщі у Львові читайте далі у нашій публікації.

Генеральне Консульство Польщі у Львові: режим роботи під час карантину

Як йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті Консульства, відсьогодні відновлюється прийом візових анкет громадян з метою отримання шенгенської візи або національної візи для власників Карти Поляка, членів сім'ї громадян Європейського Союзу та членів сім'ї польських громадян. Подати документи можна і безпосередньо в дипустанові, і в Пункті Прийому Візових Анкет. Для цього потрібно пройти попередню реєстрацію у Відділі Особового Руху Консульства. Дату і годину візиту необхідно узгодити за телефоном +380 32 2957990.  

Також повідомляється, що власники Карти Поляка, які мали призначений візит до консульства або ППВА з 10 по 14 серпня, можуть подати документи на візу в такі дні (години прийому залишаються без змін):

  • 10.08.2020 р. – 17.08.2020 р.
  • 11.08.2020 р. – 18.08.2020 р.
  • 12.08.2020 р. – 19.08.2020 р.
  • 13.08.2020 р. – 20.08.2020 р.
  • 14.08.2020 р. – 21.08.2020 р.

віза в польщу

Крім цього, у Консульстві зазначають, що Відділ Карти Поляка тимчасово призупиняє прийом осіб, які подають заяви з метою отримання цього документа вперше. Разом з тим, якщо вам необхідно продовжити термін дії своєї Карти, всі документи слід надіслати поштою. Така можливість є лише в тих, у кого термін подачі документів закінчився або закінчується під час карантину. Заповнену та підписану заяву (підпис не може виходити за рамки) з наклеєною дійсною фотографією слід надіслати на адресу Консульства (вул. Івана Франка 108, 79011 м.Львів). Бланк заяви можна отримати на інтернет-сторінках польських консульських установ в Україні. Детальніше про це читайте ТУТ

Свою роботу також відновлює Відділ з юридичних питань та консульської допомоги. Прийом осіб здійснюється у понеділок, вівторок, четвер та п'ятницю з 10:00 до 14:00 (виключно за попереднім записом). 

Нагадаємо, що кордони Євросоюзу, зокрема і Польщі, поки що закриті для більшості громадян України. Так, зараз перетнути кордон з Польщею можуть лише окремі категорії українців, в тому числі власники Карти Поляка, а також сезонні працівники, студенти польських університетів та члени сімей громадян країн ЄС.

⇒ Читайте також:

Новий прямий рейс FlixBus Київ-Варшава і розклад зимових польотів Ryanair в Польщі

У Польщі викрили групу злочинців, які підробляли запрошення на роботу для українців

Електронна черга в Краковці: на якому етапі перебуває проект?

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах