В Україні відновлюють роботу ППВА. Як подати документи на візу в Польщу

02 Червня 2020
подати документи на візу в польщу під час карантину

Відзавтра, 3 червня, Пункти прийому візових анкет в Польщу  VFS.Global відновлять свою роботу після майже тримісячної перерви у зв’язку з карантином. Тим не менше, прийом громадян та надання консультацій відбуватиметься з певними обмеженнями. Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті МЗС Польщі.

Як подати документи на візу до Польщі під час карантину

Клієнтам ППВА нагадують, що подати документи для отримання будь-якої категорії візи в Польщу (зокрема, національної візи типу D, шенгенської візи типу C) можна лише після попередньої реєстрації. Окрім цього, оплатити послуги ППВА слід через відділення Кредобанку або Ідея банку (з 2 червня), а також Приватбанку (з 5 червня). 

Отримати свої паспорти, які ви подали через ППВА, можна також лише за попередньої реєстрації на веб-сторінці VFS.Global або скориставшись послугами поштового оператора "Нова Пошта". Якщо ж вам потрібна консультація щодо процедури одержання візи до Польщі, її можна отримати лише через електронну пошту ППВА або зателефонувавши до кол-центру (детальну інформацію можна знайти ТУТ). 

На додачу, в МЗС Польщі наголосили, що ППВА поки що не відновлюють прийом документів для отримання дозволу на Місцевий прикордонний рух (карта МПР). Коли така можливість все ж з’явиться, відповідну інформацію оприлюднять на офіційному сайті відомства. 

⇒ Польща планує відкрити кордони після 15 червня. Як перетнути кордон зараз?

віза в польщу подати документи

Під час перебування на території Пункту прийому візових анкет відвідувачів наполегливо просять дотримуватись таких правил та застережень:

  • Вхід до ППВА дозволений лише зареєстрованим клієнтам;
  • На вході відвідувачам вимірюватимуть температуру тіла;
  • Клієнти повинні дотримуватись соціальної дистанції (2 метри один від одного);
  • Використання захисних масок та рукавичок - обов’язкова умова;
  • Для підписання документів просять використовувати лише власну ручку.

Схожі правила та обмеження зараз діють також для відвідувачів Генеральних Консульств Республіки Польщі в містах України. Так, прийом документів у консульстві здійснюється у визначений день та годину, після попередньої реєстрації в системі e-konsulat. Реєстрація можлива виключно для заявників, які мають документи, що свідчать про виконання сільськогосподарських робіт або міжнародних перевезень у Польщі, а також для тих, хто хоче отримати національну візу на основі Карти поляка. 

Нагадаємо, польське МЗС нещодавно оприлюднило актуальний перелік іноземних громадян, які мають право в’їжджати на територію Польщі, а також актуальний список тих осіб, які звільнені від обов’язку проходити 14-денний карантин після прибуття до країни.

⇒ Читайте також:

Четвертий етап послаблення карантину в Польщі: відкриють фітнес-центри та дозволять зняти маски

FlixBus Польща відновлює автобусні рейси, зокрема до Медики

Польща послаблює карантинні обмеження для сезонних працівників з України

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах