Графік роботи магазинів в Польщі на травневі свята-2021

29 Квітня 2021
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

У Польщі наближається довгий вікенд, пов’язаний із травневими святами або з majówką, як називаються цей період самі поляки. Так, у суботу, 1 травня, в країні вшановують День праці, а у понеділок, 3 травня, - День Конституції. Оскільки 2 травня припадає на неділю, цьогоріч на початку місяця поляки відпочиватимуть аж три дні поспіль, пише businessinsider.com.pl

Як відомо, у неділю, а також під час великих релігійних чи державних свят у Польщі діє заборона на торгівлю. Так, закупи не вдасться зробити ані в супермаркетах, ані в дисконт-магазинах, ані в гіпермаркетах. Тож цьогоріч перед травневими святами доведеться ретельно спланувати всі свої покупки, оскільки аж три дні поспіль більшість магазинів у Польщі не працюватимуть. 

За останні місяці це один з найдовших періодів, коли магазини з продуктами, товарами для дому чи одягом будуть зачинені. Ще довше - аж три з половиною дні - торгівля була обмежена в Польщі напередодні Різдва-2020.

офіційні вихідні і неторгові неділі в польщі 2021

hot-dinners.com

Нагадаємо, заборона на недільну торгівлю в Польщі передбачає кілька винятків. Так, у святкові дні відкритими залишаються магазинчики на території вокзалів та аеропортів, а також пекарні, аптеки, заправні станції, поштові відділення, квіткові магазини, газетні кіоски тощо. Крім цього, відкритими можуть бути магазини, де за прилавком працюватиме власник, а не найманий працівник, а також супермаркети мережі Biedronka, розташовані на території вокзалів. Ймовірно, будуть працювати і магазини, які мають статус поштового відділення, такі як Żabka або Abc.

За порушення заборони недільної торгівлі в Польщі передбачено штраф від 1 тисячі до 100 тисяч злотих, а у випадку постійних зловживань - обмеження волі.

Варто додати, з 4 травня у Польщі після тривалого карантину знову запрацюють торгові центри та магазини з одягом, взуттям, побутовою технікою, спорттоварами, ювелірними виробами тощо. 

Biedronka продовжує години роботи супермаркетів напередодні травневих свят у Польщі

Понад 2 тисячі супермаркетів мережі Бедронка в Польщі працюватимуть довше напередодні травневих свят, а ще 100 торгових точок будуть обслуговувати клієнтів цілодобово. Про це йдеться у повідомленні на офіційному веб-сайті компанії.

графік роботи супермаркетів бедронка в польщіmycompanypolska.pl

На цей раз супермаркети Biedronka працюватимуть довше в ніч з 29 на 30 квітня. Мережа підрахувала, що таким чином зможе “розтягнути” в часі потік клієнтів, які одночасно ринуть на закупи перед довгою перервою. Це, своєю чергою, запевнить покупцям вищий рівень безпеки. 

Отже, в ніч з четверга на п’ятницю понад 2200 супермаркетів Biedronka будуть працювати до 2:00 ночі. Ще понад 100 крамниць прийматимуть покупців цілодобово, а 200 інших працюватимуть до 23:00 або 23:30. До 23:45 або до опівночі будуть відчинені ще 90 магазинів мережі. Дізнатись про графік роботи конкретного супермаркету Biedronka можна на офіційному сайті компанії.

⇒ Читайте також:

Бедронка заплатить 60 млн злотих штрафу за оманливі дані про країну-виробника продуктів

Популярна в Європі мережа косметичних магазинів Dm з’явиться в Польщі

Популярні бренди, які пішли з польського ринку під час пандемії

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах