Графік роботи супермаркетів у Польщі під час Великодніх свят 2019

09 Квітня 2019
Графік роботи супермаркетів в Польщі

Кожного року в Польщі на Великдень є два офіційних вихідних – у неділю та понеділок. У ці святкові дні для більшості населення Польщі є можливість відпочивати довше – так званий довгий вікенд (Długi weekend) триває цілих три дні - від суботи до понеділка включно. У 2019 році поляки відпочиватимуть з нагоди Великодніх свят з 20 по 22 квітня.

І вже традиційно під час Великодніх свят польські супермаркети, продуктові магазини і торгові центри працюватимуть за зміненим графіком. Як саме відбуватиметься торгівля в Польщі на час Великодніх свят цього року - читайте далі.

   ⇒ Читайте також: Вихідні на Великодні і травневі свята в Польщі 2019

Як працюватимуть супермаркети в Польщі під час Великодніх свят 2019

До Великодня кожен готується заздалегідь. Після Великого посту усі намагаються зробити запаси м’яса, ковбас, шинок, сиру, накупити яєць для освячення в великодньому кошику та скласти святкове меню, аби пригощати гостей. Тож перед святом усі поспішають на закупи. Тим більше, що зазвичай великі мережі супермаркетів пропонують різноманітні передсвяткові знижки, акційні пропозиції тощо.

До речі, ознайомитися із ними ви можете у нас на сайті в розділі Акції та знижки. Тут ви знайдете найсвіжіші промогазетки усіх польських супермаркетів і зможете обрати для себе найцікавіші пропозиції.

Графік роботи супермаркетів у Польщі

Однак вирушаючи на передвеликодні закупи необхідно спочатку перевірити графік роботи супермаркетів. Відповідно до прийнятого в Польщі закону про заборону торгівлі в неділю, торгівля в квітні у 2019 році не здійснюватиметься 7, 21 та 22 числа. Окрім того, відповідно до того ж таки закону, напередодні Пасхи усі магазини повинні працювати неповний робочий день.

Зверніть увагу! Торгівля в неділю, відповідно до закону про заборону торгівлі, не буде відбуватися у наступні дні квітня:

 • 7 квітня (Нд)
 • 21 квітня (Нд, Воскресіння Господнє)
 • 22 квітня (Пн, Великодній понеділок)

Отож, у Великодню неділю (21 квітня) та в понеділок (22 квітня) усі магазини, супермаркети та торгові центри будуть зачиненими. 

   ⇒ Читайте також: Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

Крім того, за день до Великодня, 20 квітня у Велику суботу (Wielką Sobotę), усі магазини повинні працювати неповний робочий день, найдовше - до 14:00 год. 

Зате у п’ятницю (19 квітня) усі торгові заклади працюватимуть у звичайному режимі.

Графік роботи супермаркетів у Польщі під час Великодніх свят 2019

Зверніть увагу! Неділя напередодні Великодня, тобто 14 квітня, відповідно до закону про заборону торгівлі, залишатиметься робочою - аби всі встигли зробити закупи до свят.

   ⇒ Читайте також: Привітання з Великодніми святами польською мовою

Графік роботи супермаркетів в Польщі у Велику (Передвеликодню) суботу 2019

Відповідно до Закону про заборону торгівлі в неділю та свята, за день до таких великих свят як Великдень та Різдво усі магазини та супермаркети зобов’язані працювати за скороченим графіком - максимум до 14:00 год.

Відтак, найпопулярніші мережі супермаркетів в Польщі у Велику (Передвеликодню) суботу, 20 квітня, будуть працювати наступним чином:

 • BIEDRONKA - магазини мережі Biedronka будуть працювати до 13:00.
 • LIDL - супермаркети Lidl 20 квітня будуть відчинені до 12:30.
 • AUCHAN - покупки в супермаркетах мережі Auchan можна буде зробити до 13:00.
 • TESCO - магазини мережі Tesco будуть відчинені в суботу до 13:00.
 • CARREFOUR - супермаркети Carrefour у цей день працюватимуть до 13:00.
 • NETTO - магазини мережі Netto будуть відчиненими для покупців до 13:00.
 • KAUFLAND - 20 квітня зробити покупки в Kaufland можна буде до 13:00.
 • ŻABKA - магазини мережі Żabka працюватимуть до 14:00.

Графік роботи супермаркетів в Польщі

Є й такі заклади, які у Велику суботу не підлягатимуть забороні торгівлі після 14:00. Зокрема, повний робочий день, як і зазвичай, працюватимуть аптеки, пекарні, кондитерські, флористи та автозаправні станції.

Зауважте, що зробити покупки буде неможливо також у наступну неділю та понеділок (21 і 22 квітня). Відкритими залишатимуться лише аптеки та АЗС. Тож плануйте свої покупки завчасно.

Веселих свят!

Читайте також:

Вихідні на Великодні і травневі свята в Польщі 2019

Привітання з Великодніми святами польською мовою

Офіційні вихідні, свята і дні заборони торгівлі в Польщі у 2019 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах