Графік роботи супермаркетів в Польщі на “довгий вікенд” і свято Божого Тіла-2021

02 Червня 2021
графік роботи польських супермаркетів 2021

Торгові мережі в Польщі готуються до довгого вікенду і продовжують години роботи. Оскільки в четвер, 3 червня, віряни у Польщі вшановуватимуть свято Божого Тіла, більшість супермаркетів, продуктових магазинів та торгових центрів цього дня будуть закритими. Щоб обслужити більший потік клієнтів напередодні довгих вихідних та компенсувати втрати через неторгові дні, частина магазинів у Польщі сьогодні працюватимуть значно довше, ніж зазвичай. Нижче наводимо графік роботи польських супермаркетів та дисконтів у період з 2 по 6 червня. 

Так, напередодні Божого Тіла, 2 червня, близько 2200 супермаркетів Biedronka в Польщі працюватимуть до 23:00. Ще понад 100 магазинів мережі прийматимуть клієнтів цілодобово, тобто до 23:59 2 червня. Натомість, у четвер, 3 червня, всі супермаркети Бедронка будуть закритими. У п’ятницю, 4 червня, покупців обслуговуватиме всього 50 торгових точок мережі.

графік роботи супермаркетів бедронка в польщі

2 червня продовжений робочий день діятиме також у супермаркетах Polomarket. Цього дня магазини мережі будуть відкриті до 22:00. А 3 і 6 червня Polomarket буде закритий.

Згідно з інформацією, яку порталу businessinsider.com.pl надав керівник відділу комунікацій Lidl, мережа не планує змінювати години роботи своїх магазинів напередодні цьогорічного свята Божого Тіла. У найближчі дні графік роботи також не змінюють такі мережі супермаркетів, як Auchan, Aldi, Kaufland, Netto та Carrefour (крім франшизних точок).

Крім цього, покупцям варто перевірити години роботи локальних магазинів Żabka у Польщі. Оскільки вони працюють на основі франшизи, то кожна торгова точка самостійно встановлює графік роботи. Якщо власники магазину вирішать самі стояти за прилавком, то зможуть приймати покупців навіть у четвер, 3 червня. Цього дня також працюватимуть магазинчики на території автозаправних станцій та ті торгові точки, які мають статус поштового відділення. 

⇒ Читайте також:

Kaufland відкриває у своїх супермаркетах в Польщі поштові відділення

Документи Tax Free в Польщі оформлятимуть лише в електронному форматі

Кожен другий польський магазин вводить покупців в оману щодо вартості товару. Дослідження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах