Kaufland відкриває у своїх супермаркетах в Польщі поштові відділення

28 Травня 2021
магазини кауфланд в польщі ціни на продукти

Мережа супермаркетів Kaufland на базі всіх своїх торгових точок у Польщі запроваджує послугу доставки онлайн-замовлень. Таким чином, супермаркети мережі отримають статус поштового відділення, а отже в майбутньому зможуть приймати покупців навіть у дні, коли торгівля в Польщі заборонена, тобто у неділю та державні вихідні. 

Як запевняють представники мережі, послуга одержання посилок, замовлених через інтернет, вже невдовзі з’явиться у всіх супермаркетах Kaufland в Польщі. У такий спосіб компанія намагається пристосуватись до змін на ринку торгівлі та підхопити популярний зараз тренд онлайн-шопінгу. В Kaufland вважають, що послуги електронної комерції стали неабияк затребуваними під час пандемії та карантину, і не стануть менш популярними навіть після відкриття торгових центрів та магазинів. Таким чином, зростатиме і потреба у поштових відділеннях та послугах доставки. 

“У 2020 році продаж продуктів онлайн зріс на близько 35% в Польщі. Попри відкриття торгових центрів поляки не планують зменшувати частоту покупок у форматі онлайн. 74% консументів вказало, що навіть після закінчення пандемії втримає її на теперішньому рівні, а 10% планує збільшити”, - йдеться у пресрелізі мережі Kaufland.

доставка продуктів в польщі 2021

Як відомо, запровадження поштових послуг дозволяє магазинам в Польщі працювати навіть у дні, коли торгівля в країні заборонена. Такий дозвіл отримують всі торгові точки зі статусом поштового відділення, незалежно від їхньої площі, тобто і маленькі магазинчики, і великі дисконти та гіпермаркети. Однак, на запитання журналістів видання Business Insider Polska чи будуть відчиненими супермаркети Kaufland у неторгові неділі, фірма відповіла, що наразі не будуть. 

“Ми розуміємо, що власне можливість зробити комплексні покупки та залагодити багато інших справ в одному місці значно підвищує комфорт клієнтів. Це стосується і поштових послуг. На ринку торгівлі ми спостерігаємо тенденцію до запровадження такого типу послуг, які водночас дають можливість обслуговувати клієнтів у неторгові неділі. Ми уважно вивчаємо конкуренцію та тренди і не закриваємось від жодних рішень, які будуть відповідати потребам наших клієнтів”, - наголосив Мартін Лоєвський, член правління Kaufland Polska.

Таким чином, у Kaufland натякнули, що поки що не планують відкривати свої супермаркети у неділю, однак не виключають такої опції у найближчому майбутньому.

⇒ Читайте також:

Популярна в Європі мережа косметичних магазинів Dm з’явиться в Польщі

Кожен другий польський магазин вводить покупців в оману щодо вартості товару. Дослідження

Orlen запускає кур’єрські послуги і планує розвивати власну мережу пачкоматів у Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах