Графік виходу газеток (каталогів) з акціями та знижками у супермаркетах Польщі. Інфографіка

04 Жовтня 2017
акції в супермаркетах в Польщі

З кожним роком потік людей, що перетинають кордон з Польщею зростає, особливо після прийняття безвізового режиму в Україні.  Люди їдуть у сусідню країну на роботу, навчання чи з метою туризму.

Проте найпопулярнішими серед українського населення є поїздки у Польщу на закупи. До слова, за останні півроку витрати українців на покупки у Польщі сягнули рекордної суми – майже 2 млрд гривень!

Це не дивно, адже робити покупки в Польщі дуже вигідно та зручно – тут всі товари значно дешевші у порівнянні з українськими цінами, а якість досить висока. В Польщі існують цілі мережі супермаркетів та гіпермаркетів, що працюють майже в кожному місті. Конкуренція між ними невпинно зростає, а тому, для залучення клієнтів торгові мережі постійно створюють щоразу нові акційні пропозиції та привабливі знижки. Аби представити їх покупцям, супермаркети випускають газетки (Gazetki promocyjne), які виходять із певною періодичністю.

Переважно такі газетки є щотижневими і виходять у четвер або п’ятницю, оскільки більшість людей планує робити закупи у вихідні. Дата виходу газетки є одночасно початковою датою дії акцій та знижок, представлених у ній.

Окрім основних постійних газеток, часто виходять і тематичні буклети, особливо напередодні певних святкових дат.

Акції в супермаркетах у Польщі

Серед всього цього різноманіття акційних пропозицій, дуже важко заплутатися і обрати, де і коли буде вигідно здійснювати покупки. Тому, аби полегшити вам шопінг, ми зробили інфографіку, де можна знайти інформацію про те, коли та з якою періодичністю виходять газетки відомих торгових мереж у Польщі.

акції в супермаркетах в польщі

Дійсні акційні газетки усіх супермаркетів у Польщі ви можете знайти на нашому сайті. Газетки постійно оновлюються відповідно до їх виходу в супермаркетах, тож ви завжди знайдете тільки найсвіжішу інформацію.

Усі акційні газетки польських супермаркетів ТУТ.

Нагадуємо, що на днях у Польщі, за результатами соціологічного опитування, склали рейтинг найдешевших та найпопулярніших супермаркетів. Переглянути його ви можете ТУТ.

Також, якщо ви плануєте закупи у Польщі, вам буде цікаво ознайомитися із можливостями шопінгу у найпопулярніших польських містах – у Варшаві, Вроцлаві, Перемишлі, Жешуві, Любліні та Кракові, а також детальніше дізнатися про популярну серед українців послугу TAX FREE та як нею скористатися. А щоб уникнути довгих і виснажливих черг на кордоні, радимо заздалегідь переглянути наші камери на кордоні онлайн.

Бажаємо вам вдалих покупок!

Читайте також:

Ціни на товари та послуги в Польщі нижчі, ніж в 28 країнах Європи

Закон про заборону торгівлі у неділю в Польщі таки приймуть

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах