Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

02 Жовтня 2017
польські супермаркети

Ні для кого не секрет, що купувати товари в Польщі дуже вигідно – ціни тут майже вдвічі дешевші, у порівнянні з цінами країн ЄС. Про вигідність закупів у Польщі знають і українці. До слова, їх витрати у польських магазинах за останні півроку зросли до рекордної суми – майже 2 млрд злотих.

В Польщі існує безліч торгових мереж, які приваблюють покупців щоразу новими акціями, знижками та вигідними пропозиціями. Тож поляки вирішили дослідити, яка із цих мереж є найпопулярнішою та найдешевшою. 

У науково-дослідному інституті ARC Rynek і Opinia серед поляків провели соціологічне опитування та перевірили, що поляки думають про комерційні мережі, що працюють у Польщі, – повідомляє Business Insider Polska.

У запропонованих анкетах містилися питання про те, яка мережа сприймається як найдешевша, де є найбільше акцій та знижок, як часто клієнти здійснюють покупки та скільки грошей вони витрачають  в середньому.

Найдешевші та найдорожчі супермаркети в Польщі

На думку поляків, найдешевше покупки можна здійснити у мережі супермаркетів Biedronka та Lidl, які зайняли відповідно перше і друге місце за дешевизною згідно з опитуванням. Третю сходинку посів гіпермаркет Ашан.

У свою чергу, найдорожчою для шопінгу поляки назвали мережу супермаркетів Piotr i Paweł. 

Найвідоміша польська торгова мережа

Згідно з опитуваннями, рейтинг найвпізнаваніших та найпопулярніших торгових мереж виглядає наступним чином:

  1. Biedronka – 80 %
  2. Lidl – 68 %
  3. Tesco – 63 %
  4.  Auchan – 49 %
  5. Carrefour – 42 %

На першому місці опинилася Biedronka. За даними ARC Rynek і Opinia, 4 із 5 поляків роблять покупки в цій мережі супермаркетів, а більше 50% опитуваних ходять на закупи до Biedronka щонайменше раз в тиждень.

супермаркети в польщі

Таку популярність торгових мереж поляки пояснюють тим, що в цих супермаркетах постійно діють акції, знижки та привабливі пропозиції, чого не знайдеш в інших польських магазинах.

Варто зауважити, що польські мережі супермаркетів витрачають значні кошти на рекламу, просування своєї мережі та залучення нових покупців . Так, наприклад,  тільки за перші 7 місяців 2017 року супермаркет Lidl витратив 348 млн. злотих на рекламу.

Скільки грошей витрачають у супермаркетах поляки?

Поляки також підрахували, скільки в середньому грошей вони витрачають на покупки під час одного візиту в магазин. Отже:

  • у гіпермаркетах поляки витрачають  приблизно 122 злотих;
  • у великих супермаркетах (в Польщі їх називають дисконтами), таких як Biedronka чи Lidl поляки готові залишити в середньому 84 злотих;
  • в міні-маркетах загальна вартість покупок за один раз найнижча і становить близько 54 злотих.

Опитування проводилося науково-дослідним інститутом ARC Market та Opinion в період з вересня 2016 до лютого 2017 за методикою CAWI (он-лайн опитування на власній панелі epanel.pl), за загальною вибіркою N = 2466, що репрезентує стать, вік та величину місцевості, де проживають опитувані респонденти. 

Отже, лідером серед супермаркетів поляки назвали Biedronka, яка є не менш популярною і серед українців. А ми нагадуємо, що всю інформацію про акції, знижки та цікаві пропозиції у польських магазинах та супермаркетах ви завжди можете знайти ТУТ, на нашому сайті.

Вдалих вам покупок!

Читайте також:

У скільки обійдеться місяць життя в Польщі? (Інфографіка)

Витрати українців у Польщі за останні півроку зросли до рекордної суми

Закон про заборону торгівлі у неділю в Польщі таки приймуть

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах