Групу поляків затримали за махінації із вживаними авто в Польщі

17 Січня 2017
б/у авто з польщі і європи

Центральне слідче бюро поліції в Польщі затримало шістьох чоловіків, серед них - власники комісійного автомагазину і діагностичної станції, яких підозрюють у підробці документів та у продажі автомобілів за завищеними цінами. Підозрювані могли ошукати навіть кілька сотень осіб, заробивши на цьому близько 2,5 млн злотих, пише tvn24bis.pl

Злочинна діяльність полягала у тому, що винуватці реєстрували в Польщі привезені з Європи авто на підставі підроблених документів, де був вказаний пізніший рік випуску. Таким чином автомобілі ставали більш привабливими для покупців, чим шахраї користувались, встановлюючи завищені ціни. Про це повідомила прес-секретар ЦСБП Аґнєшка Хамелюш.   

Поліція підозрює, що аферисти продавали такі транспортні засоби в комісійних автомагазинах, а також через інтернет-портали. У правопорушенні звинувачують власника комісійного, його працівника, двох власників діагностичної станції для автомобілів, а також двох чоловіків, які виконували діагностику. Всі вони є мешканцями Свентокшиського воєводства.

На кожному проданому авто підозрювані могли заробити навіть 18 тисяч злотих, в залежності від марки та моделі транспортного засобу. За словами Аґнєшки Хамелюш, організовуючи такі афери, злочинці збагатились на суму близько 2,5 мільйонів злотих. Жертвами шахрайства ймовірно стало півтисячі осіб, яких ввели в оману щодо справжнього року випуску авто і таким чином змусили заплатити за нього вищу від фактичної ринкової ціну. Посадовці ЦСБП в Кельцях підозрюють, що жертвами могло стати набагато більше осіб.

Під час затримання поліціянти вилучили понад 140 тисяч злотих готівкою, а також шість машин, що належали підозрюваним, загальною вартістю близько 138 тисяч злотих. В одного із затриманих знайшли нелегальну зброю і понад 100 штук амуніції.

Прес-секретар ЦСБП повідомила, що затриманих чоловіків звинувачують в шахрайстві та свідченні неправди, за що їм загрожує до 8 років ув'язнення. Поки що підозрювані перебувають під наглядом поліції. 

Читайте також: 

В Польщі судитимуть за хабарництво у відомих супермаркетах

Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах