У Польщі відкриють центр ремонту та продажу вживаних авто AutoHero

06 Грудня 2021
авто з польщі

В межах проекту AutoHero німецька компанія Auto1 Group планує відкрити у Польщі центр ремонту та онлайн-продажу вживаних авто. Об’єкт розміститься на території колишнього заводу легкових автомобілів FSO у Варшаві. За планом, загальна площа Центру сягатиме 22 тисячі м2, а пропускна здатність - більше 18 тисяч автівок щороку. Відкриття сервісу має полегшити процес пошуку вживаних транспортних засобів та безпечної їх купівлі у Польщі. Про це з посиланням на офіційний веб-сайт компанії Auto1 Group передає Інститут досліджень авторинку

Центр діятиме як підприємство з підготовки до продажу та безпосередньої реалізації вживаних автомобілів через інтернет. На його території працюватиме виробнича майстерня та двір для тимчасового зберігання автівок. Тут машини, які вже мали власника, проходитимуть повний цикл підготовки, зокрема ремонт, мийку, а також фото та відеозйомку. Крім того, фахівці Центру підготують весь необхідний пакет документів для підписання угоди купівлі-продажу. На додачу, клієнтам запропонують доставку товару додому у спеціальних прозорих фургонах, а також нададуть гарантію на придбаний вживаний автомобіль.

Розширення потужностей на польський ринок стало для німецької компанії Auto1 Group логічним етапом розвитку: 

“Після успішного забезпечення власних виробничих потужностей у Хемау та Берліні/Бранденбурзі в Німеччині, ми розширюємо нашу стратегію на наступний ринок. Клієнти прагнуть придбати свій наступний автомобіль повністю онлайн і все більше відходять від традиційного, трудомісткого і неприємного досвіду купівлі транспортних засобів. Ми ідеально розташовані, щоб задовольнити попит, що зростає”, - стверджує генеральний директор та співзасновник фірми Крістіан Бертерманн. 

безпечна купівля бу авто в польщі

auto1-group.com

На думку голови Інституту досліджень авторинку Станіслава Бучацького, відкриття своєрідного хабу з ремонту та продажу вживаних автівок у Польщі - це індикатор глобальної зміни філософії продажів, а також руху глобальних корпорацій на схід, в сторону України. 

“Новий сучасний тренд — це купівля автомобіля онлайн. При цьому — автомобіля перевіреного, бажано — з гарантією. А ще — доставкою „під двері“. Відкриття такого центру у Варшаві — це індикатор того, що рух таких бізнесів буде продовжуватися в сторону України. Наш авторинок динамічно розвивається та стає цікавим для іноземних інвестицій”.

На підтвердження цього в Інституті наводять нещодавню заяву COO чеської компанії CarVago Яна Краната про плани виходу на український ринок. Поява таких корпорацій в Україні може суттєво змінити ринок та “правила гри” на ньому. У підсумку, ситуація буде найбільш вигідною для споживача, який отримає більше інструментів для придбання надійного вживаного автомобіля.

Нагадаємо, в Польщі вже давно діє власний онлайн-сервіс пошуку вживаних авто - Otomoto. У липні 2021 року платформа заявила про запуск  так званого “цифрового паспорту транспортного засобу”. Документ стане новим стандартом в обслуговуванні клієнтів і фіксуватиме реальний технічний стан автомобіля, виставленого на продаж в інтернеті. 

⇒ Читайте також:

Максимальний розмір штрафу за порушення ПДР в Польщі підвищили до 30 тисяч злотих

На платних автострадах А2 і А4 у Польщі зміниться метод оплати для легкових авто

Перший в Україні автобан вестиме до кордону з Польщею

Головне фото: auto1-group.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах