Судокрем - універсальний засіб при дерматологічних проблемах

03 Січня 2018
Судокрем з Польщі

Мало хто сьогодні не чув про Судокрем (Sudocrem). Реклами в один голос твердять, що це мало не панацея від більшості поширених проблем зі шкірою. До того ж, засіб можна використовувати у педіатрії - він призначений як для дорослих, так і для дітей з перших днів життя. То що ж такого унікального в цьому препараті і чому він настільки популярний? І чи виправданою є ця популярність?

Історія створення препарату Sudocrem

Історія цього препарату бере свій початок з 1931 року. Саме тоді у Дубілні (Ірландія) професор фармації і фармацевт Томас Сміт (Thomas Smith) задумав створити унікальний крем, який можна було б використовувати при багатьох проблемах зі шкірою. Перші зразки препарату він почав продавати у своєму маленькому магазині. Цей загоювальний засіб відмінно лікував попрілості, екзему, пролежні, висип та деякі інші дерматологічні проблеми.

Томас Сміт

У 1940-х роках унікальний засіб професора Сміта набуває надзвичайної популярності, звістка про унікальний крем шириться далеко за межі Дубліна. Вже невдовзі виникає потреба створити нові виробничі потужності, аби збільшити випуск препарату. Поступово крем вдосконалюється і в 1950 році він стає відомий світові як Судокрем.

Sudocrem

Вже у 1980-х роках засіб виходить на міжнародну арену та поступово підкорює ринки іноземних країн. Сьогодні продукція марки Судокрем є доступною в понад 40 країнах світу. На український ринок засіб було випущено у 2006 році.

Sudocrem й досі виробляється в Дубліні, а його унікальний склад не зазнав жодних змін з моменту його створення у 1931 році.

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Фармакологічні властивості крему Sudocrem

Формула Судокрему залишається незмінною з 1931 р. Лікувальні властивості препарату забезпечують його основні компоненти:

 • оксид цинку 15,25 %
 • бензиловий спирт 0,39 %
 • бензилбензоат 1,01 %
 • бензил цинамат 0,15 %

Оксид цинку чинить антисептичну, в’яжучу та протизапальну дію. При нанесенні засобу на шкіру він знімає подразнення та заживлює незначні опіки і неглибокі рани.

Бензиловий спирт має місцеву анестезуючу дію з дезінфікуючими властивостями.

Бензил бензоат має антисептичну дію.

Бензил цинамат є синтезованою речовиною з бензилового спирту та коричної кислоти, яка має антибактеріальну та протигрибкову дію. До того ж, бензил сприяє регенерації шкіри, посилюючи зростання епітелію.

Sudocrem

Що лікує Судокрем? Показання до застосування препарату

Антисептичний загоювальний засіб Судокрем рекомендовано перш за все для місцевого лікування наступних дерматологічних проблем:

 • пелюшкового дерматиту;
 • попрілостей;
 • незначних термічних опіків;
 • відмороження І ступеня;
 • акне;
 • пролежнів;
 • екземи.

Судокрем Польща

Лікування попрілостей та пелюшкового дерматиту Судокремом

Препарат ідеально підходить для лікування попрілостей, пролежнів та пелюшкового дерматиту. Клінічно доведено, що Судокрем заспокоює та загоює ніжну шкіру малюка. Пом’якшувальний компонент, який містить препарат, заспокоює подразнену або запалену шкіру. Окрім того, препарат діє як м’який місцевий анестетик, що полегшує біль та подразнення. Водовідштовхувальна основа крему формує захисний бар’єр для шкіри і допомагає запобігти контакту з будь-якими подразниками. Судокрем можна наносити щоразу під час зміни підгузка, щоб вилікувати попрілості та заспокоїти шкіру малюка.

Sudocrem

Лікування порізів, подряпин та опіків Судокремом

Судокрем показаний також при лікуванні неглибоких порізів, подряпин, а також при незначних опіках. Він знижує ризик інфікування шкіри та містить місцевий анестетик, який полегшує неприємні та больові відчуття.

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Крім того, він сприяє швидкому загоєнню ран та опіків, формуючи захисний бар’єр на пошкодженій ділянці шкіри.

Sudocrem

Лікування акне та екземи Судокремом

Універсальний крем Sudocrem можа застосовувати не лише при попрілостях та дерматиті, а й для лікування таких захворювань шкіри, як акне (прищів) - невеликих запалених ділянок на шкірі. Якщо ваша шкіра дуже схильна до виникнення акне, то для догляду за нею вам може бути корисний Судокрем.

Sudocrem

Судокрем також можна використовувати для заспокоєння та полегшення екземи – хронічного запального захворювання шкіри, що характеризується різноманітними висипами, почуттям печіння та свербіння.

Sudocrem

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Особливості застосування Судокрему

Загалом, протипоказання у застосуванні цього універсального крему відсутні. Втім, якщо у вас спостерігаються гострі гнійно-запальні захворювання шкіри, вам необхідно для початку проконсультуватися з лікарем. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. Використовувати його можна як дорослим, так і дітям практично з перших днів життя. Судокрем можна також застосовувати у період вагітності або годування груддю після консультації з лікарем.

Препарат слід наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри. Тривалість лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання і визначається індивідуально.

Відпускається без рецепта.

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Замовити Судокрем в Польщі

Замовити Судокрем в Польщі досить вигідно і зручно - ви будете впевнені у якості товару і до того ж вам не доведеться переплачувати зайві кошти.

Судокрем з Польщі

Зробити замовлення дуже просто - не потрібно навіть виходити з дому! Ви можете замовити Судокрем з Польщі зателефонувавши за телефоном 063 946 0749 або ж написавши на електронну пошту med.cos.pol@gmail.com.

Слідкуйте за новинами на сторінці у Facebook Косметика та ліки з Польщі та в Instagram

ліки з Польщі

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Ліки від вітрянки з Польщі: сучасне лікування і жодних зеленок!

Orsalit - ефективне відновлення водного балансу організму

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах