InPost запускає послугу доставки до пачкоматів у вихідні

30 Січня 2020
доставка до пачкоматів inpost в польщі

З розвитком новітніх технологій наше повсякденне життя і рутинні справи стали значно простішими та приємнішими. Нам більше не потрібно виходити з дому, аби залагодити велику кількість побутових справ. Навіть таке популярне заняття як шопінг стало значно простішим із появою інтернет-магазинів та онлайн-платформ. Достатньо вибрати товар, оплатити його вартість та обрати спосіб доставки - і вже за кілька днів, а той наступного дня, отримати своє відправлення.

Згідно з останніми дослідженнями, все більше поляків купують товари саме в онлайн-магазинах. Найчастішим аргументом за онлайн-закупи серед споживачів є можливість зручної доставки товарів додому або ж до пачкоматів. У зв’язку зі зростанням попиту на такий вид шопінгу, поштові оператори роблять все нові і нові кроки на зустріч клієнтам і стараються розширити список своїх послуг.

пачкомати inpost в польщі доставка

Так, в листопаді 2019 року один із найбільших поштових операторів Польщі InPost оголосив про початок співпраці із популярною китайською платформою AliExpress - відтепер відправлення з Китаю надходять безпосередньо до пачкоматів польської компанії. А ще через кілька тижнів національна поштова компанія “Укрпошта” повідомила своїм клієнтам з України, що також доставлятиме посилки з Польщі за посередництвом пачкоматів InPost. 

Однак на цьому в компанії InPost вирішили не зупинятись і нещодавно оголосили про запровадження ще однієї зручної послуги - доставку до пачкоматів у вихідні. 

Доставка до пачкоматів InPost в Польщі у суботу та неділю

Популярний поштовий оператор InPost запускає в Польщі нову послугу Paczka w Weekend - доставку посилок не лише у будні, але й у вихідні. Ймовірно, послуга стане доступною разом з новими правилами користування сервісом та цінником від 1 лютого 2020 року.  

У компанії повідомляють, що у вихідні кур’єри компанії доставлятимуть відправлення лише до пачкоматів - до приватних помешкань, офісів чи поштових відділень посилки приходитимуть, як і раніше, лише у будні. 

доставка інпост в польщі

Також відомо, що в межах послуги Paczka w Weekend посилку можна буде відправити тільки в п’ятницю і суботу. Як зазначається на офіційному веб-сайті InPost, посилка, принесена в п’ятницю до 13:00, буде доставлена до пачкомату в суботу чи неділю до 18:00. Те ж стосується і відправлення, принесеного у суботу - воно опиниться в адресата вже у неділю або понеділок. 

“Ми запроваджуємо нову послугу, аби відповісти на очікування і запити наших клієнтів. Ми поцікавились думкою торгівельних онлайн-платформ, які доставляють покупцям товари за нашим посередництвом, а також самих клієнтів. Результати опитування показали, що запровадження доставки до наших пачкоматів у вікенд є дуже важливим для обох сторін. 82% опитаних представників онлайн-торгівлі хочуть запровадити доставку до пачкоматів у вихідні у своїх магазинах. 66% покупців вказують, що часто купують необхідні речі в останній момент і потребують негайної доставки. 60% клієнтів магазинів, які нещодавно користувались кур'єрською доставкою, висловили бажання скористатись опцією доставки у вихідні”, - зазначається в повідомленні InPost.

Поки що в компанії офіційно не оголосили, коли послуга стане доступною клієнтам. Однак, її вже внесли до нового цінника, який почне діяти з 1 лютого 2020 року. Відомо, що доставка у вікенд коштуватиме 4,06 зл. для бізнес-клієнтів та 4,99 зл. для звичайних роздрібних відправлень.

⇒ Читайте також:

Скільки витрачали та що купували українці в Польщі в 2019 році

Офіційні вихідні, довгі вікенди та дні заборони торгівлі в Польщі у 2020 році

Пачка сигарет за 50 злотих і податок на цукор - в Польщі взялись за здоров’я громадян

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах