Супермаркети Intermarché в Польщі

Французька мережа супермаркетів Intermarché присутня на ринку Польщі вже 20 років. За цей час на території країни відкрились і успішно працюють понад 230 супермаркетів Intermarché, закупи в яких роблять жителі Польщі та сусідніх з нею країн.

Асортимент в супермаркетах Intermarché в Польщі багатий – близько 20 тисяч найменувань. При цьому Intermarché  пропонує великий вибір не лише продуктів харчування, а й косметичних засобів, побутової хімії та промислових товарів.

Особливою популярністю в Intermarché користується свіжа випічка з власної пекарні, м’ясо з власної коптильні, сире  м’ясо, яке обробляється професійним різником безпосередньо в магазинах, аби максимально зберегти його свіжість, свіжі овочі та фрукти, товари BIO та ECO, а також відмінні делікатеси та вино.  Купуючи в супермаркетах Intermarché в Польщі, варто звернути увагу і на продукцію власних марок мережі – це сертифіковані товари високої якості, які можна придбати за приємною ціною. Багато з них виробляються у Франції, і знайти їх можна лише в супермаркетах Intermarché.

Супермаркети Intermarché в Польщі надають своїм клієнтам також послугу Drive Intermarché, завдяки якій можна замовити усі необхідні товари онлайн і забрати пакунки у зручний для вас час.

Акції та знижки в супермаркетах Intermarché в Польщі

В супермаркетах Intermarché в Польщі клієнтам постійно пропонують знижки та акції на ті чи інші види товарів, запрошують взяти участь у різноманітних конкурсах з цінними призами та в розпродажах, де товари продаються за суттєво зниженою ціною, тож можливість заощадити та здійснити вигідні закупи тут є у кожного. Для того, аби покупці завжди були в курсі знижок та вигідних пропозицій від супермаркетів Intermarché, магазини видають спеціальні рекламні газетки з переліком усіх промоцій від Intermarché.

Газетки Intermarché

фото: www.portalspozywczy.pl

Газетки Intermarché

Щотижня супермаркет Intermarché в Польщі видає нову газетку, де містяться усі товари, на які протягом цього тижня в Intermarché діятимуть акції та знижки. Ознайомлення з такою газеткою дуже інформативне, адже підказує клієнту, при купівлі яких товарів можна заощадити, та що можна купити в супермаркетах Intermarché в Польщі за найбільш вигідною ціною. Як правило, в газетках Intermarché подається зображення та назва товару разом з його стандартною ціною, а поруч знаходиться ціна акційна, і можна зрозуміти, скільки на цьому товарі можна зекономити. Пропозиція газеток Intermarché в Польщі, зазвичай, включає в себе різні категорії продуктів  харчування, побутові та сезонні товари, а також товари для дітей та домашніх улюбленців. Знайти та переглянути усі актуальні рекламні газетки від супермаркетів Intermarché в Польщі можна онлайн на нашому сайті. 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах