Супермаркет Auchan (Ашан) в Польщі

Auchan – це відома та популярна в цілому світі французька мережа супермаркетів, яка присутня на польському ринку вже більш як 20 років і за цей час розвинулась у 76 магазинів (супермаркетів та гіпермаркетів) на території усієї країни. Клієнти обирають супермаркети Auchan (Ашан) в Польщі через рекордно великий асортимент товарів - 60 тисяч найменувань, просторість та комфорт в магазинах (найбільший Auchan в Польщі займає 18 тисяч м2), а також через можливість придбати якісну і недорогу продукцію власного виробництва мережі Auchan (Ашан). Не останнім аргументом прихильників супермаркетів  Auchan є вартість товарів в магазинах – купувати тут вигідно, ціни доступні і подекуди суттєво відрізняються від цін, які встановлюють інші мережі на аналогічні товари.

фото: www.bialystokonline.pl

Мережа супермаркетів  Auchan в Польщі реалізує продаж  продуктів харчування і товарів загального споживання. Серед них продовольчі товари,  побутова техніка, меблі, товари для відпочинку, побутова хімія, книги та іграшки, одяг, взуття, а також сезонна продукція. Часто в торгових центрах мережі знаходяться також павільйони інших магазинів, що є дуже зручним і вигідним для покупців. А для тих, хто хоче робити покупки не встаючи з-за комп’ютера, Ашан пропонує замовити все необхідне онлайн та скористатись доставкою.  

Auchan в Польщі піклується не тільки про гаманець покупця. Свіжість, якість та безпека товарів, що продаються в цих супермаркетах, ретельно контролюється, саме тому магазини Auchan в Польщі відвідує 140 мільйонів клієнтів в рік.

Акції в Ашані в Польщі

Дуже часто супермаркети мережі Auchan (Ашан) в Польщі оголошують сезонні та святкові розпродажі, проводять різноманітні акції, які дозволяють купувати актуальний товар ще вигідніше. Знижки у даних магазинах – теж далеко не рідкість. Тож якщо ви бажаєте придбати той чи інший продукт максимально дешево – зазирніть в Auchan (Ашан). Там можна зустріти безліч цікавих пропозицій, таких як 2 одиниці товару за ціною 1 чи 3 за ціною 2-ох, 50% знижки на другу одиницю товару одного бренду та багато інших, а ще трапляються безкоштовні подарунки при купівлі певних видів товару.

Щоб не втратити можливість зекономити, варто ознайомитись із газетками Auchan, де зібрано всі найгарячіші пропозиції супермаркету.

Газетки Auchan

Auchan випускає спеціальні інформативні газетки, щоб повідомити своїм клієнтам про діючі чи заплановані акції та знижки в магазинах цієї мережі. Знайти такі газетки можна в самих супермаркетах Auchan в Польщі, але зручніше і швидше переглядати усі газетки Auchan онлайн на нашому сайті. Там ви знайдете усю актуальну інформацію про товари, які можна купити в Auchan за найнижчими цінами. Газетки Auchan мають різний термін дії (в залежності від того, на який період оголошено акцію чи розпродаж), проте одна з них незмінно оновлюється щотижня.

Tax-free в Auchan

В певних супермаркетах Auchan (Ашан) в Польщі покупці з країн, що не входять в склад ЄС, можуть оформлювати Tax Free і повертати собі суму податку на додану вартість (VAT), від 7% до 23% від вартості товару в залежності від його категорії (уточніть можливість оформлення Tax Free в тому чи іншому магазині Auchan (Ашан) в Польщі до здійснення закупів). Повернути кошти можна двома способами: у тому ж магазині Auchan (Aшан) в Польщі, де ви оформлювали фактуру Tax free (тоді кошти вам повернуть у повному обсязі) і за посередництвом оператора Global Blue, який візьме за свої послуги певний відсоток від суми. Детальніше про Tax free у наших матеріалах:

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі?

Електронна реєстрація Такс Фрі (TAX FREE) онлайн

Auchan купити продукти в Польщіфото: www.portalspozywczy.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах