Супермаркети SPAR в Польщі 

Магазини нідерландської мережі SPAR в Польщі діють у кількох форматах:

SPAR Express – магазинчики, площею до 200м2 , в яких продаються базові продукти, а також багато напівфабрикатів та готових до вжитку товарів. SPAR Express відвідують ті покупці, які бажають здійснити дрібні закупи чи нашвидкуруч перекусити.

Супермаркети SPAR, де на площі до 1000м2 вас чекає широкий вибір різноманітних груп товарів, особливо багато тут свіжих овочів та фруктів, а також велика кількість різних видів м’ясної та молочної продукції.

EUROSPAR  - це гіпермаркети, які чудово підходять для ґрунтовних сімейних закупів в Польщі, адже в EUROSPAR пропонує вражаючий асортимент товарів в різних цінових категоріях, допомагаючи клієнту через можливість справді широкого вибору знайти те, що якнайкраще йому підійде.

На полицях магазинів SPAR в Польщі можна знайти товари як від польських регіональних, так і від відомих іноземних виробників, а ще товари власної торгової марки SPAR (близько 160 найменувань) і марки Lubię – 150 товарів для тих, хто надає перевагу економним закупам.

Акції та знижки в супермаркетах SPAR в Польщі

Цінова політика в супермаркетах SPAR в Польщі досить гнучка. Мережа постійно працює над тим, аби вдосконалюватись і ставати ближчою до покупця, в тому числі пропонуючи йому вигідні акції та знижки. В супермаркетах SPAR в Польщі варто звертати увагу на товари з жовтими цінниками – такі товари продаються зі знижкою, яка подекуди може становити навіть половину стандартної ціни. Приємні сюрпризи від SPAR чекають також на учасників програми лояльності від мережі. Кожен бажаючий може отримати картку клієнта SPAR, на яку при купівлі товарів нараховуватимуться бонусні бали. За ці бали можна вибирати собі подарунок із спеціального каталога SPAR, де пропонують предмети щоденного вжитку, кухонне приладдя, малу побутову техніку чи іграшки для дітей.  

Газетки Spar

Хочете бути в курсі усіх актуальних знижок та акцій від супермаркету SPAR в Польщі? Тоді вам слід ознайомитись із спеціальними газетками від SPAR, де міститься інформація про найгарячіші ціни та пропозиції на товари у магазинах мережі. Такі газетки можна безкоштовно отримати у магазинах SPAR в Польщі, а можна завдяки зручному функціоналу переглядати їх онлайн на нашому сайті. Таким чином, ви матимете зможу спланувати свій шопінг у SPAR в Польщі ще до того, як відправитесь у магазин, тож зробите ваші закупи максимально вигідними.

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах