Мережа магазинів Жабка (ŻABKA) в Польщі

Мережа магазинів Жабка (ŻABKA) в Польщі добре відома як іноземним туристам, так і самим полякам, адже саме супермаркети Жабка (ŻABKA) найчастіше зустрічаються на польських вулицях – їх на території країни діє більше трьох тисяч. Магазини мережі Жабка (ŻABKA) в Польщі легко знайти як у великих, так і в малих містах, навіть тих, де населення менше 10 тисяч осіб. Жабки чекають на своїх клієнтів поблизу районів інтенсивного будівництва, місць, де зосереджено офісне життя, комунікаційних вузлів, торгових центрів і навчальних закладів – усе для того, аби бути першим магазином, який побачить потенційний покупець на своєму шляху. Графік роботи супермаркетів Жабка (ŻABKA) в Польщі теж дуже зручний: магазини відчинені з 06.00 по 23.00 щодня. 

Супермаркети Жабка (ŻABKA) – це магазини формату convenience або ж так звані “зручні” магазини, які завжди під рукою і в яких можна купити усе необхідне у побуті – від свіжої випічки на сніданок до прального порошку, який несподівано закінчився. Магазини Жабка (ŻABKA) в Польщі розраховані на швидкі, якісні та зручні щоденні закупи. Цьому сприяє не лише широкий асортимент товарів від перевірених іноземних та регіональних виробників, а й продумане розміщення цих товарів на полицях супермаркетів, правильне зонування, компактність, приємний інтер’єр, ввічливий та професійний персонал магазинів, а також доступні ціни.

Мережа магазинів Жабка (ŻABKA) в Польщі дуже приязна до своїх покупців. Тут ви зможете підзарядити телефон, сплатити рахунки чи замовити будь-який журнал, який видається в Польщі, навіть якщо його немає в продажу.

Акції та знижки в супермаркетах Жабка (ŻABKA) в Польщі

Асортимент супермаркетів Жабка (ŻABKA)  в Польщі – це переважно продовольчі товари, зокрема страви швидкого приготування, консервація, чай, кава, молочні та м’ясні продукти, страви для грилю, снеки, напої, випічка, солодощі та ін. Ціни в супермаркетах Жабка (ŻABKA) в Польщі приємні для гаманця, окрім того, тут постійно діють знижки на ті чи інші групи товарів, а різноманітні акції дозволяють зробити закупи в супермаркетах Жабка (ŻABKA) в Польщі ще вигіднішими. Особливо варто звернути уваги на товари із позначкою “Supercena”, а також на цінники, де поруч із старою ціною красується напис -10%, -15%, -20%, -25%, - 40% чи навіть -45%.

супермаркет Жабка (ŻABKA) в Польщі

Клієнтам ŻABKA часто пропонує взяти участь у цікавих конкурсах та отримати шанс виграти призи від Жабки та її партнерів. Товари, на які діють акції та знижки в супермаркетах Жабка (ŻABKA) в Польщі, часто змінюються. Найкраще стежити за найвигіднішими цінами у Жабці, переглянувши актуальні рекламні газетки супермаркету, які ви знайдете на нашому сайті.

Газетки супермаркетів Жабка (ŻABKA)  в Польщі

Спеціальні рекламні буклети, в яких міститься уся актуальна інформація про знижки, акції та розпродажі в супермаркетах Жабка (ŻABKA)  в Польщі, можна знайти в самих магазинах мережі Жабка (ŻABKA), а можна проаналізувати асортимент товарів, які купувати в той чи інший день в Жабці найвигідніше, онлайн на нашому сайті. Товари, на які в Жабці діють знижки, змінюються кожні два тижні. Відповідно, раз у два тижні супермаркет Жабка (ŻABKA)  в Польщі видає нову газетку, яка одразу ж оновлюється на нашому сайті. Заходьте та формуйте список покупок для найвигіднішого шопінгу заздалегідь. 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах