Ірландська марка одягу Primark завойовує польський ринок

07 Лютого 2020
дешеві магазини одягу в польщі

Все більше українців відправляються на закупи до сусідньої Польщі. Сприяє такій тенденції одразу кілька визначальних факторів: ціни на одяг, взуття та побутову техніку дуже часто є нижчими, ніж в українських торгових центрах; якість товарів навпаки вища; існує можливість повернення податку VAT через послугу Tax Free; кращий рівень обслуговування тощо.

Окрім цього, Польща належить до економічно розвинутих країн Європи, а тому її ринок є більш відкритим для іноземних компаній. Так, у Польщі є чимало магазинів відомих європейських марок, які поки що не готові заходити на українських ринок. Невдовзі до них приєднається ще одна корпорація - популярний в Європі бренд одягу, взуття та аксесуарів для дорослих і дітей Primark.

Ще на початку року у польських ЗМІ з’явилась інформація про те, що Прімарк готується до відкриття свого першого магазину у Варшаві і вже шукає майбутніх працівників. Та нещодавно компанія оголосила про тверді наміри подальшої експансії на польський ринок, зокрема про відкриття ще однієї крамниці у великому польському місті. Коли і де слід чекати на появу магазинів Прімарк в Польщі дізнаєтесь у нашій публікації.

магазини прімарк в польщі

Де і коли в Польщі відкриється перший магазин Primark

Перший магазин Прімарк в Польщі відкриється навесні 2020 року (точну дату поки що не повідомляють) у варшавському торговому центрі Галерія Млоціни (Galeria Młociny). Компанія вже оголосила про пошук працівників, зокрема керівника магазину та консультанта, пропонуючи роботу на повний та неповний робочий час як вечорами, так і у вихідні дні. В самому торговому центрі триває підготовка до відкриття двоповерхового магазину Primark загальною площею 3660 м. кв. 

Окрім цього, бренд також оголосив про підписання договору оренди приміщення в познанському торговому центрі Поcнанія (Posnania) - одному з найбільших комерційних об'єктів у Польщі. Ймовірно, там магазин розпочне свою роботу вже в 2021 році. У Познані Прімарк також готується зайняти велику площу і на двох поверхах продавати жіночі, чоловічі та дитячі колекції одягу, взуття, аксесуарів, а також білизни та товарів для дому. Як повідомляють польські ЗМІ, фірма має зайняти приміщення, де раніше працював магазин американської мережі Forever 21. Марка зникла з польського ринку після оголошення про банкрутство. 

торгові центри в польщі

Бренд Primark заснували ще в 1969 році в Дубліні. Фірма пропонує широкий вибір товарів за доступними цінами. Перший магазин поза територією Британських островів компанія відкрила в 2006 році в Іспанії, яка зараз є для Primark другим найбільшим ринком збуту на світі. Згодом магазини цієї марки з’явились в Німеччині, Франції, Португалії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Італії та США. 

В червні 2019 року компанія увійшла на ринок Східної Європи, відкривши свій перший магазин в Любляні (Словенія). Згідно з неофіційними даними, корпорація роздумує над тим, щоб відкрити в Польщі 4 свої магазини, а також розпочати експансію на чеський та словацький ринки. Загалом бренду Primark належить 370 магазинів в 12-ти країнах світу. 

Придбати одяг бренду Прімарк також можна онлайн.

⇒ Читайте також:

Скільки витрачали та що купували українці в Польщі в 2019 році

Офіційні вихідні, довгі вікенди та дні заборони торгівлі в Польщі у 2020 році

В Україні хочуть дозволити магазини “Дьюті фрі” при поверненні з-за кордону

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах