Ліки від вітрянки з Польщі: сучасне лікування і жодних зеленок!

01 Січня 2018
ліки від вітрянки з Польщі

Вітряна віспа, або ж вітрянка – досить поширене вірусне захворювання, яке найчастіше характеризується ураженням дітей. Хворіють вітрянкою тільки один раз в житті, оскільки після цього в людини виробляється довічний імунітет. У дітей вітрянка зазвичай протікає значно легше, аніж у дорослих людей. Профілактика захворювання проводиться шляхом вакцинації у ранньому віці живими вакцинами з ослабленого вірусу вітряної віспи.

Симптоми вітряної віспи

Інкубаційний період вітрянки триває від 1 до 3 тижнів і протягом цього часу хвороба може не проявляти себе жодним чином. Після завершення цього періоду в хворого різко підвищується температура до 39-39,5 градусів та проявляється основна ознака захворювання – висипка на шкірі.

Спочатку з’являються невеликі пласкі цятки рожевого кольору, однак вже за кілька годин кількість висипань різко збільшується. Цятки стають більш опуклими й утворюються пухирці з рідким умістом, які у жодному разі не можна видавлювати. До того ж хворий може також скаржитися на головний біль, почуття слабкості і втрату апетиту.

вітрянка

Отже, основними симптомами вітрянки є:

  • характерний висип на шкірі
  • підвищена температура тіла
  • головний біль
  • втрата апетиту
  • загальна слабкість

 

Перебіг захворювання вітряної віспи

Зазвичай у дітей хвороба протікає значно легше і супроводжується незначними сиптомами загальної інтоксикації (нездужання, втрата апетиту, підвищена температура тіла тощо). У дорослих часто відмічаються сильніші і триваліші прояви загальноінтоксикаційного синдрому.

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Після інкубаційного періоду під час вітрянки на шкірі з'являються висипання, що локалізуються на обличчі, волосистій частині голови, тулубі та кінцівках. При інтенсивному висипу рожеві цятки можна іноді знайти навіть на долонях та підошвах.

Такі цятки при вітряній віспі мають круглу або овальну форму та різну величину із вмістом прозорої рідини. Дуже часто висипання супроводжує також свербіння. Однак, якщо такі цятки не видавлювати, то вони швидко підсихають (при цьому їх вміст мутніє) і через 1-3 дні утворюються бурі кірочки, які відпадають за 1-3 тижні.

ліки від вітрянки з польщі

Лікування вітрянки

Переважно хворих з легким неускладненим перебігом вітряної віспи лікують в домашніх умовах. Традиційно, основним із методів лікування вітрянки є тушування висипки розчином перманганату калію (марганцівки) або розчином діамантовим зеленим (зеленкою). Вони мають яскравий червоний та зелений колір і іноді довго після завершення хвороби ще залишаються на шкірі, що виглядає не зовсім естетично та привабливо.

Як вилікувати вітрянку без традиційних зеленки і марганцівки?

Медицина не стоїть на місці і більшість західних країн вже відмовилися від такого застарілого методу лікування вітряної віспи за допомогою зеленки чи марганцівки. При задовільному загальному стані хворого можна використовувати хвойні ванни, як заспокоять свербіння. Призначають також антигістамінні засоби, мазі з карбонатом цинку.

ліки від вітрянки з польщі

Досить популярними в боротьбі з вітрянкою сьогодні є такі препарати як Pudroderm та Puder płynny. Усі вони випускаються у вигляді гелю чи крему, який застосовується місцево. До переваг цих препаратів можна віднести:

  • Легкість у застосуванні
  • Безбарвність
  • Відсутність неприємного запаху
  • Швидка дія

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Вам більше не потрібно обмазувати і себе, і дитину зеленкою та викидати зіпсований одяг, з якого цей розчин відіпрати неможливо. Перелічені препарати не залишають жодних слідів на шкірі та одягу, мають легкий приємний запах, зменшують свербіж і сприяють швидкому загоєнню висипки, попереджуючи появу на шкірі характерних після вітрянки шрамів.

Замовити ліки від вітрянки з Польщі

Всі ці препарати, що допомагають у боротьбі з вітрянкою, ви можете замовити за доступними цінами з Польщі.

Pudroderm

Помічний засіб місцевого застосування при вітряній віспі та запальних процесах шкіри, що супроводжуються висипом, свербінням та набряком.

Препарат можна застосовувати дітям від 2 років.

Pudroderm

 

Puder płynny

Препарат застосовується місцево у боротьбі з вітряною віспою, після укусів комах, при кропивниці та інших шкірни захворюваннях, що супроводжуються висипкою та свербінням.

Препарат можна застосовувати дітям від 2 років.

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Puder płynny

Замовити ці та інші препарати ви можете за телефоном 063 946 0749 або написавши на електронну пошту med.cos.pol@gmail.com

http://vsetutpl.com/importni-liky-z-polschi

Читайте також усі новини та оновлення у Facebook и в Instagram

ліки з Польщі

самолікування

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Orsalit - ефективне відновлення водного балансу організму

Вітаміни для дітей з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах