Orsalit - ефективне відновлення водного балансу організму

27 Грудня 2017
водний баланс організму

Як відомо, людський організм на 70-80% складається з води. Вона є невід’ємним складником для його нормального функціонування, заповнює тканини й клітини, бере участь у біохімічних реакціях, забезпечує транспорт більшості поживних речовин в організмі, терморегуляцію тіла, а також виводить із організму продукти обміну та шлаки. Тому дуже важливо підтримувати водний баланс, особливо в організмі дитини, оскільки його порушення часто призводить до браку рідини в організмі. Цей стан називають зневодненням. Зменшення обсягу води викликає згущення крові, погіршення метаболізму, а також загрожує розвитком гіпотонії, гіпертонії і вегето-судинних захворювань, порушенням в роботі імунної системи. Зневоднення є однією з причин затримання і накопичення шлаків в організмі. Більшість хворобливих станів можна уникнути, підтримуючи водний баланс.

Причини зневоднення у дітей

Однією з найпоширеніших причин зневоднення у дітей є захворювання. Практично при кожному вірусному захворюванні або кишковій інфекції дитина страждає від зневоднення, оскільки часто такі хвороби супроводжуються блювотою та діареєю, що призводить до втрати організмом великої кількості рідини. Причиною зневоднення може бути також підвищена температура тіла.

Ще однією з причин зневоднення може бути спекотна погода, особливо якщо дитина довго знаходиться на сонці. Небезпечними є перегрівання дитини через високу температуру повітря у приміщенні чи через надлишкове вбрання.

ліки з польщі

Зазвичай більшість дітей протягом дня надзвичайно активні. Слід пам’ятати, що фізичні навантаження також можуть стати причиною зневоднення.

Поширеною причиною зневоднення у дітей є також недостатнє пиття рідини протягом дня або неправильний та незбалансований раціон харчування.

Отже, основними причинами зневоднення організму дитини є:

 • вірусні та інфекційні захворювання
 • підвищена температура
 • висока температура повітря
 • фізичні навантаження
 • неправильне харчування і недостатнє вживання рідини

 

Симптоми зневоднення організму у дітей

При зневодненні необхідний рівень води в організмі знижується нижче норми. Дбайливі батьки одразу помітять, що з дитиною не все в порядку. Зазвичай зневоднення організму супроводжується наступними симптомами:

 • Сильна спрага. Дитина п’є в два, а то і в три рази більше рідини, ніж зазвичай і часто скаржиться, що хоче пити.
 • Блювота, діарея. Зазвичай це може свідчити про наявність у дитини кишкової інфекції, що є однією з причин зневоднення.
 • Зміна відтінку шкіри.
 • Млявість, слабкість, зменшення активності.
 • Холодні кінцівки, які не зігріваються навіть під теплою ковдрою.
 • Рідкісне сечовипускання.
 • Сонливість і загальмованість реакцій.
 • Сухість у роті.
 • Іноді - головний біль, задишка, підвищення температури тіла і навіть непритомність.

зневоднення організму

Зневоднення буває трьох ступенів:

 1. Легке - якщо втрата рідини в організмі становить не більше 5%
 2. Середньої тяжкості - якщо втрата рідини коливається в межах 5-10%
 3. Важкого ступеня - якщо втрата рідини в організмі перевищує 10%

ліки з польщі

Важливо знати, що при кожному з цих ступенів зневоднення симптоми, зазначені вище, можуть проявлятися в тій чи іншій мірі складності або частоти. Якщо при легкому зневодненні дитина може скаржитися лише на спрагу, то при важкій формі все може дійти аж до втрати свідомості. Зауважте, що середнє і важке зневоднення лікують в умовах стаціонару. Тому дуже важливо вчасно помітити порушення водного балансу в організмі дитини, а ще краще - запобігти йому.

Що робити, якщо у дитини зневоднення?

Якщо ви помітили серйозні ознаки зневоднення у дитини - обов’язково зверніться до лікаря. Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для здоров’я! Однак якщо ситуація не настільки серйозна, подолати зневоднення можна і в домашніх умовах. Звісно, найпростіший спосіб - це дати дитині пити багато рідини, найкраще - чисту, відфільтровану воду. Важливо не тільки часто пити рідину, але також їсти супи та іншу рідку їжу.

Одним із найдієвіших способів подолати зневоднення організму - це прийом електролітів, які ефективно поновлюють водний баланс і компенсують втрату рідини в дитячому організмі.

Електроліти - це речовини, що знаходяться в рідині нашого організму - у крові, плазмі та тканинних рідинах. Вони відіграють ключову роль у підтримці необхідного водного балансу в організмі. Однак зневоднення спричиняє надмірну втрату електролітів в організмі людини, саме тому важливо відновити цей баланс.

Популярним засобом, який власне збагачує організм електролітами та відновлює водний баланс є Orsalit, який випускається як для дорослих, так і для дітей.

Orsalit

Orsalit - засіб для відновлення водного балансу

Orsalit - засіб, рекомендований для компенсації втраченої рідини і мінеральних компонентів в організмі та відновлення оптимального водного балансу.

Показання до застосування: стан зневоднення організму, особливо під час діареї та/або блювоти.

Форма випуску: пакетик 48 g (10 пакетиків в упаковці).

Зверніть увагу, засіб випускають окремо для дорослих (малиново-цитрусовий смак) та для дітей. Orsalit для дітей продукують у трьох смаках:

 • малиновий
 • ягідний
 • банановий

Orsalit

Окремо також випускають Orsalit для людей, схильних до алергії.

Orsalit

Спосіб застосування: вміст одного пакетика розчинити в 200 ml теплої, кип’яченої води; перед вживанням охолодити.

Країна-виробник: Польща (Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED, Kraków)

ліки з польщі

ПЕРЕД ВЖИВАННЯМ ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ, ВКЛАДЕНОЮ ВСЕРЕДИНУ УПАКОВКИ.

Orsalit рекомендований ВООЗ, Європейським товариством педіатричної гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN) та ЮНІСЕФ.

самолікування шкідливе

ліки з польщі

Аби замовити з Польщі засіб для відновлення водного балансу Orsalit, достатньо лише зателефонувати нам за телефоном 063 946 07 49 або ж написати на нашу електронну адресу med.cos.pol@gmail.com

Слідкуйте також за новинами на нашій сторінці у Facebook і в Instagram

Читайте також:

Імпортні ліки з Польщі

Вітаміни для дітей з Польщі

Судокрем - універсальний засіб при дерматологічних проблемах

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах