Літні дитячі табори в Польщі: де і за скільки організувати відпочинок для дитини

12 Червня 2019
Літні дитячі табори в Польщі

Літні канікули для дітей - особлива пора. Час відпочити від шкільних турбот, набратися сил, вдосталь награтися з друзями і отримати максимум вражень та позитивних емоцій. Люблячі батьки завжди прагнуть створити для дитини ідеальний відпочинок: безпечний, цікавий та веселий і пізнавальний. Допомогти у цьому можуть літні табори для дітей за кордоном

Серед українців щороку все більшої популярності набувають дитячі літні табори в Польщі. Такий спосіб відпочинку буде максимально комфортним та пізнавальним для вашої дитини. Організація дозвілля в польських таборах для дітей на найвищому рівні: їхній розпорядок дня буде розписано погодинно і чергуватиметься із активним відпочинком, спортом, навчанням, іграми та екскурсіями.

Обираючи табір для дитини в Польщі, ви забезпечите своєму чаду не тільки крутий відпочинок за кордоном з безліччю цікавих екскурсій, а й чудову нагоду вивчити мову, особливо якщо табір спеціалізується на вивченні іноземних мов.

     ⇒ Читайте також: Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

Топ-10 літніх дитячих таборів в Польщі

Vsetutpl пропонує Вам на вибір топ-10 кращих літніх дитячих таборів в Польщі, які ідеально підходять для дітей іноземців, в тому числі з України. В таких таборах вашим дітям запропонують не лише максимально насичену розважальну та спортивну програми, відпочинок на природі та пізнавальні екскурсії, а й вивчення іноземних мов - в першу чергу польської та англійської.

Топ-10 літніх дитячих таборів в Польщі

     ⇒ Читайте також: Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

1. Дитячий мовний табір в Балтиці (Яструбина гора) в Польщі

• Де: Польща, Jastrzębia Góra, ul. Bukowa 7.
• Ціна: від 500 ‎€ за 12 днів
• Вік дітей: 2 вікові групи: від 8 до 14 та від 15 до 19 років
• Особливості: балтійське море, вивчення англійської або польської мови, оздоровчо-спортивна програма, екскурсії

Дитячий мовний табір на Балтиці

Якщо ви шукаєте такий табір, аби поєднати корисне з приємним - тоді вашим дітям сюди. Тут вони будуть не тільки відпочивати на чистому Балтійському морі і засмагати на пляжі, а й зможуть покращити свої знання англійської чи польською та підтягнути спортивну форму.

В програму дитячого мовного табору в Яструбиній горі входить вивчення англійської або польської мови (на вибір), яке забезпечують кваліфіковані викладачі школи, а також носії мови. Крім того, вашим діткам запропонують рекреаційно-спортивну програму з інструктором з фітнесу, а також різноманітні екскурсії - в Труймясто, піші прогулянки по околицях тощо. 

Дитячий мовний табір в Балтиці

Ваші діти насолодяться літом сповна на спортивних заняттях і купанні в морі, вікторинах та мовних іграх, конкурсах з призами та дискотеках у таборі. Нові знайомства, нові друзі та море вражень - все, що їм потрібно!

2. Дитячий табiр "Академія пригод" в Польщі

• Де: Польща, Закопане, ul.Sądelska 23а
 Ціна: від 485 ‎€ за 11 днів
• Вік дітей: від 9 до 18 років
• Особливості: гори Татри, вивчення польської мови, активний відпочинок на природі, екскурсії

Дитячий табiр "Академія пригод"

Якщо ваша дитина любить активний відпочинок, а ви хочете подарувати їй незабутні враження від неймовірної природи, тоді ідеальним для вас буде дитячий табiр “Академія пригод”, що розташований в селищі Мурзасихле за 10 км від Закопане. В самому серці величних Татр ваше чадо зможе не тільки відпочити, а й легко вивчити польську мову і поспілкуватися з польськими однолітками. Уроки польської мови тут проходять щодня по 2 години.

Дитячий табiр "Академія пригод"

Програма табору передбачає також походи в гори, купання в термальному басейні, заняття в творчих гуртках, дискотеки, багаття, поїздку в Закопане, в аквапарк, автобусну екскурсію до Кракова та безліч інших розваг. 

     ⇒ Читайте також: Найкращі гірські місця Польщі для туристів

3. "Student Way" - молодіжний табір в Польщі

• Де: Польща, м Мишленіце (30 км від Кракова)
• Ціна: від 560 ‎€ за 16 днів
• Вік дітей: від 12 до 17 років
• Особливості: молодіжний табір для старших дітей, вивчення польської мови, туристичне містечко поблизу Кракова, насичена програма

Student Way

Ідеальний літній табір для підлітків та молоді в Польщі. Особливо корисний він для тих, хто в майбутньому вирішив поступати в ВНЗ Польщі. Викладачі польської мови в таборі - носії польської мови, таким чином, в учнів формується гарна вимова і правильне сприйняття на слух. 

У таборі на дітей чекає насичена культурна програма, командні ігри, квести та майстер-класи. Це дасть змогу учням об'єднатися і завести нових друзів, підвищити знання польської мови та адаптуватися в середовищі.

Student Way

Програма передбачає також екскурсії по Кракову, похід в гори, купання в гірській річці, похід в аквапарк та зоопарк. 

4. Дитячий будинок відпочинку в Польщі (Полчин-Здруй)

• Де: Польща, Полчин-Здруй
• Ціна: від 550 ‎€ за 12 днів
• Вік дітей: від 11 до 17 років
• Особливості: відпочинок на озері в лісовому комплексі, насичена програма, екскурсії

Дитячий будинок відпочинку в Польщі

Полчин-Здруй - один з найстаріших польських курортів, розташований в Поморському воєводстві, з красивими озерами, чистим повітрям і чудовими лісовими комплексами.

Програма підліткового табору “Дитячий будинок відпочинку” в Полчин-Здруй передбачає екскурсію в парк розваг поблизу Колобжега, поїздку дітей в аквапарк та зоопарк, спортивні заходи, дискотеки, перегляд фільмів просто неба, огляди історичних пам'яток міста Полчин-Здруй.

5. Мовний дитячий табір у Варшаві з вивченням польської або англійської

• Де: Польща, Варшава, DreamHostelKrakowskie Przedmieście 55, готель DreamHostel
• Ціна: від 550 ‎€ за 14 днів
• Вік дітей: від 12 до 18 років
• Особливості: відпочинок в столиці, вивчення польської або англійської мови (на вибір), розважальна програма та екскурсії

Мовний дитячий табір у Варшаві

Де ще може бути настільки ідеальне місце для вивчення іноземної мови, як не у столиці? На час перебування дітей в таборі передбачено 40 годин вивчення іноземної мови (польської або англійської мови на вибір). У вартість включено забезпечення дітей усіма навчальними матеріалами.

Окрім навчання, на дітей чекає також насичена розважальна програма. Це численні екскурсії по Варшаві, відвідини музеїв, зокрема знаменитого Центру науки Коперника, ігри, квести та майстер-класи.

     ⇒ Читайте також: Як вивчити польську мову: 10 простих кроків

6. Дитячий мовний табір на Балтиці (Дзвіжіно)

 Де: Польща, Дзвижино, Wczasowa 3 - Будинок відпочинку PERLA
• Ціна: від 515 ‎€ за 13 днів
• Вік дітей: від 8 до 19 років
• Особливості: відпочинок на морі, вивчення польської, німецької, англійської або іспанської мови (на вибір), оздоровчо-спортивна програма

Дитячий мовний табір на Балтиці

Ви давно шукали такий табір, щоб дитина могла одночасно і відпочити, і оздоровитися, і чогось навчитися? Тоді Дитячий мовний табір в Дзвіжіно - це ідеальний варіант. Табір поєднує в собі вивчення англійської, іспанської, німецької та польської мови з дуже багатою рекреаційно-спортивною програмою. Крім того, діти матимуть змогу відпочити на морському курорті, позасмагати і поплавати в морі.

Програма табору передбачає мовну школу з досвідченими викладачами - носіями мови; насичену програму відпочинку, адаптовану до віку та інтересів дітей; екскурсії в цікаві місця польської Балтики, а також за кордон: до Німеччини та Словаччини.

     ⇒ Читайте також: Відпочинок в Сопоті: море, піщані пляжі та неймовірна архітектура

7. Міжнародна Літня Школа "Навчання & Розвиток" в Польщі

• Де: Краків - Щецин - Берлін - Слупськ - Сопот - Гданськ - Варшава
• Ціна: від 698 ‎€ за 12 днів
• Вік дітей: від 11 до 16 років
• Особливості: екскурсії містами Польщі та Німеччини, відпочинок на балтійському морі, вивчення польської та німецької мов, насичена розважальна програма

Міжнародна Літня Школа

Захоплююча програма для підлітків в Міжнародній літній школі "International Summer School" Developing & Training передбачає тур містами Польщі та Німеччини за маршрутом Краків - Щецин - Берлін - Слупськ - Сопот - Гданськ - Варшава. Діти будуть розміщуватися в готелях міжнародної мережі IBIS і в університетських академічних готелях.

На підлітків очікують:

 • освітня програма «Університет майбутнього» (10 год.);
 • візити в кращі університети Польщі та Німеччини: Ягеллонський Університет (Краків), Вища Школа Публічної Адміністрації (Щецін), Берлінський Університет імені Гумбольдта (Берлін), Академія Поморська в Слупську (Слупськ), Гданський університет (Гданськ), Вища школа соціальної психології (Сопот ), Варшавський університет (Варшава) профорієнтаційного визначення (4 год.);
 • професійно - орієнтоване тестування і креативні профорієнтаційні ігри цикл розвиваючих тренінгів (20 год.): «Я - лідер», «Тайм-менеджмент: вмію керувати своїм часом», «Ефективна комунікація: розвиток емоційного інтелекту», «Тренінг креативності», «Ейдетика: як розвинути пам'ять »мовна підготовка (20 год.);
 • розмовні клуби англійської мови (Speaking Club), основи польської мови (С носіями мови);
 • інший відпочинок і справжні літні враження: Балтійське море (м Устка., Г. Сопот), смажений балтійський Дорж (тріска)) і справжні балтійські гофри, найвища вежа в Європі, і ін.;
 • оздоровчий відпочинок (річка Одра, Балтійське море).

 

8. Мовний дитячий табір в горах Zakopane-Murzasichle

• Де: Польща, Закопане, Готель "Giewont", вул. Костюшки 1
• Ціна: від 515 ‎€ за 14 днів
• Вік дітей: від 8 до 19 років
• Особливості: відпочинок в горах, вивчення польської або англійської мови, оглядові екскурсії та походи в гори

Мовний дитячий табір в горах Zakopane-Murzasichle

Мовний табір для молоді та дітей розташувався в затишному будинку відпочинку Giewont в Закопане. Тут діти отримають прекрасну можливість корисно та цікаво провести літні канікули в горах на природі, вивчаючи іноземні мови.

У програму табору, окрім мовної школи, входить похід в Татри, екскурсія найцікавішими місцями Закопане, екскурсія на гору Губалувку (1123 м), тематичні майстер-класи, спортивні та рекреаційні заняття.

9. Дитячий табiр "Лінгво-кемп": Міжнародна Літня Мовна Школа в Польщі

• Де: Польща, Краків, Władysława Syrokomli 2
 Ціна: від 750 ‎€ за 12 днів
• Вік дітей: від 11 до 16 років
• Особливості: вивчення польської, англійської та німецької мов, одноденна екскурсія в Гданськ, екскурсії історичними місцями Кракова, поїздка в Закопане

Дитячий табiр "Лінгво-кемп"

Міжнародний літній мовний табір «ЛІНГВО-КЕМП» - Краків, Гданськ (Польща) - унікальна інтенсивна технологія освоєння іноземних мов, а також - захоплюючі й корисні канікули для підлітків від 11 до 16 років. Мови вивчення - польська, англійська, німецька.

На дітей у таборі чекають:

 • навчальні програми від професійних викладачів Ягеллонського університету (м.Краків) - носіїв мови - з використанням спеціалізованих авторських навчальних програм;
 • навчальний курс «Основи ландшафтної і урбаністичної фотографії» від фахівців і викладачів профільних курсів художніх інститутів Кракова та Варшави;
 • тренінги для школярів - «Тайм-менеджмент: вмію керувати своїм часом», «Ейдетика: як розвинути пам'ять», «Розвиток уваги», «Лідерство та комунікація»;
 • візити до провідних університетів Польщі;
 • отримання Сертифікату набутих навичок;
 • оздоровчі тури в гори (Мишленіце і Вісла), річкові тури (яхта, катер).

     ⇒ Читайте також: 10 найкрасивіших замків Польщі за версією National Geographic

10. Дитячий табiр "Fayno Camp Zakopane Summer" в Польщі

• Де: Польща, Закопане, DW "HALNY", Rybkówka 17
• Ціна: від 490 ‎€ за 10 днів
• Вік дітей: від 7 до 17 років
• Особливості: відпочинок в горах, вивчення польської або англійської мови, оглядові екскурсії та походи в гори, оздоровчо-спортивна програма

Fayno Camp Zakopane Summer

Якщо Ваша дитина мріє про незабутні літні канікули та хоче пізнати прекрасний світ природи, а Ви прагнете її оздоровити — тоді дитячий табір в Татрах Fayno Camp Zakopane із вивченням англійської та польської мови – прекрасний вибір.

В англомовному таборі Fayno Camp Zakopane під час літніх канікул на дітей чекає не тільки приголомшлива розважальна програма, але й чудові можливості для особистісного розвитку та підвищення рівня розмовної англійської та польської з native speakers (носіями мови). Пісні біля багаття, походи, конкурси та змагання і, звичайно ж, нові друзі.

Fayno Camp Zakopane Summer

На дітей чекають:

 • 10 днів інтенсивних занять англійською та польською мовою по 2 години на день з досвідченими викладачами та носіями мови (native speakers) з Великобританії і США;
 • Активні ігри, розважальні та вечірні заходи, квести, майстер-класи, які проходять на свіжому повітрі;
 • Купання в критому басейні під наглядом інструкторів і відвідування Аквапарку;
 • Пішохідні екскурсії Закопане - Крупувки;
 • Підйом на гору Губалувку і похід на Морське Око;
 • Автобусна екскурсія в м Краків.

   ⇒ Читайте також:

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

Відпочити та оздоровитися: топ-10 термальних басейнів у Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах