На кордоні в Краковці запрацювали перші мобільні пункти обігріву

09 Листопада 2022
правила перетину кордону з польщею під час воєнного стану

На кордоні України з Польщею поблизу КПП Краковець - Корчова запрацювали перші мобільні пункти обігріву, де можна відпочити, поїсти, випити теплого чаю, а також отримати теплі речі чи засоби гігієни. Крім того, на місці надаватимуть медичну та психологічну допомогу людям, які цього потребують. Про це з посиланням на Львівську ОВА передає видання tvoemisto.tv.

За повідомлення ЛОВА, мобільні пункти обігріву оснащені дитячою ігровою зоною та простором для батьків з дітьми. До того ж, у цьому осередку можна підключитись до інтернет-мережі. 

Мобільні пункти обігріву на кордоні з Польщею встановили в межах міжнародних навчань з надання допомоги постраждалому населенню України, які проходили у прикордонній зоні поблизу Краковця. 

пункти обігріву на кордоні з польщею

перетин кордону з польщею під час війни

правила перетину кордону з польщею

Головне управління ДСНС України у Львівській області

Варто додати, що на кордоні з Польщею для водіїв, які прямують у Європу, облаштували стоянки для відстою легкового та великогабаритного транспорту. Вони працюватимуть у зимовий період.

“Ми облаштовуємо стоянки для відстою транспорту – великогабаритного і легкового. На території області зараз облаштована 21 стоянка, загалом є 51 об'єкт, враховуючи стоянки і заправки”, – повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко під час брифінгу.

Крім цього, на пунктах пропуску Краковець - Корчова та Шегині - Медика передбачені місця для обігріву, кафе, а також санвузли.

⇒ Читайте також:

На майбутньому КПП Нижанковичі – Мальховіце тривають будівельні роботи. Коли він запрацює

Коли на кордоні з Польщею запрацює електронна черга для водіїв

Єврокомісія ще на рік продовжила статус захисту для біженців з України

Головне фото: Головне управління ДСНС України у Львівській області

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах