На морських курортах Польщі супермаркети Biedronka працюватимуть цілодобово

01 Липня 2019
Biedronka в Польщі

Літо для приморських міст завжди означає початок активного туристичного сезону і притік великої кількості людей, а отже і доходів. Скористатися цим вирішила і мережа супермаркетів Biedronka, яка визнана найпопулярнішою торговою мережею Польщі

Biedronka всіляко намагається заохочувати туристів відвідувати магазини, розташовані в прибережних містах Польщі. І для цього винахідливі маркетологи вигадують все нові і нові способи. 

Так, цього літа Biedronka планує працювати на морських курортах Польщі цілодобово, окремі відділи зі свіжими овочами та фруктами з’являться за межами магазину просто неба, а до деяких супермаркетів навіть курсуватимуть спеціальні безкоштовні автобуси - “Бєдронкобуси” (Biedronkobus). 

   ⇒ Читайте також: Топ-10 кращих морських курортів Польщі

Боротьба Biedronka за клієнтів у курортних містах Польщі

Найбільша роздрібна мережа супермаркетів в Польщі Biedronka налічує близько 2 900 магазинів в більш ніж тисячі населених пунктів країни. І, звісно ж, знайти супермаркети мережі можна і в курортних містечках польської Балтики

   ⇒ Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

На час літнього сезону в таких прибережних містечках Biedronka вирішила скористатися великим напливом туристів і розширити свій робочий графік. Так, всі магазини Biedronka, розташовані неподалік берегової лінії, працюють до 23:00 год, а декотрі навіть до 23:30

Biedronka в курортних містах Польщі

А в таких популярних серед туристів курортних містах як Дзівнув (Dzywnów), Мєльно (Mielno) і Устка (Ustka) Biedronka взагалі працює цілодобово (з невеликим технічним перервою близько півночі).

Більше того, в курортному містечку Леба (Łeba), у зв’язку з тим, що в місті немає громадського транспорту, з 29 червня курсує безкоштовний автобус Biedronkobus, який везе пасажирів від пляжу до супермаркету Biedronka.

Ще одна новація від Biedronka - ятки зі свіжими овочами та фруктами просто неба, за межами магазину. Фруктові стенди від Biedronka розташовані прибережних зонах, оснащені вагами та касовими апаратами і обслуговуються працівниками. Наразі такі пункти продажу вже діють в Мельно, Дзівнув і Устці.

Biedronka в курортних містах Польщі

Нагадаємо, нещодавно мережа супермаркетів Biedronka створила цілу серію україномовних промо роликів, в яких запрошує українців влаштовуватись на роботу в компанію.

   ⇒ Детальніше про це: Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

Читайте також:

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

Літній відпочинок в Польщі: куди поїхати та на що подивитись

Топ-10 кращих морських курортів Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах