Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

25 Червня 2019
Biedronka запрошує українців на роботу

Мережа супермаркетів Biedronka визнана найпопулярнішою торговою мережею Польщі. І популярністю вона користується не лише серед поляків. Здебільшого наші співвітчизники, вирушаючи на закупи в Польщу, так само обирають для цього супермаркети Biedronka.

Шопінг в Польщі вже давно став для наших співвітчизників вельми вигідною справою, тож черги на кордоні з тих, хто бажає скупитися саме в Польщі, не меншають. Це і не дивно, адже популярні польські дисконти (до числа яких входить і Biedronka) завжди пропонують своїм клієнтам знижки і вигідні акційні пропозиції, та й самі ціни на продукти і товари тут одні з найдешевших в Європі.

Не тільки за покупками, а й на роботу: Biedronka шукає працівників з України

Тепер же популярна мережа супермаркетів по всій Польщі Biedronka запрошує українців не тільки на шопінг, а й на роботу. Задля цього Biedronka підготувала цілу серію україномовних промороликів, які пропагують мережу магазинів як хороше місце праці для українців. Таким чином компанія намагається залучити нових співробітників. 

"Вперше я приїхала до Польщі в 2012 році зі своїм майбутнім нареченим, щоб заробити гроші на наше весілля. В пошуках праці, наткнулася на оголошення з Biedronki, - що вони шукають працівників і також працевлаштовують іноземців. Пішла на співбесіду - і вже з 2017 року працюю в цій фірмі в місті Познань", - ділиться своїм досвідом українка в одному з фільмів.

В промороликах також перераховуються всі плюси та переваги для українців, пов'язані з роботою в мережі Biedronka, зокрема:

  • офіційне працевлаштування
  • медичне страхування
  • безкоштовна допомога в отриманні Карти часового побиту
  • допомога у вивченні польської мови
  • повний соціальний пакет для працівника та його сім’ї
  • конкурентна зарплата

У лютому 2019 року мережа також запровадила гарячу лінію з підбору персоналу польською та українською мовами. Крім того, раніше в магазинах можна було побачити листівки та плакати українською мовою, які рекламували роботу в Biedronka.

До слова, тільки протягом минулого 2018 року мережа супермаркетів Biedronka офіційно працевлаштувала в Польщі понад 2000 іноземців, в тому числі з України. 

⇒ Читайте також:

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

Міністерство праці Польщі планує підвищити мінімальну заробітну плату

Ціни на продукти в Польщі одні з найнижчих в Європі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах