На українсько-польському кордоні в Ягодині протягом чотирьох днів буде ускладнено рух

12 Липня 2018
Ягодин-Дорогуськ

Щодня пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ перетинають сотні людей на авто чи автобусах. Однак, за офіційним повідомленням, протягом чотирьох днів рух на цьому митному переході буде ускладнено.

Про це повідомила Державна фіскальна служба України (ДФС) на своїй офіційній сторінці у Facebook. Як йдеться в повідомленні, рух транспорту на українсько-польському кордоні через пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ буде ускладнено протягом 16-19 липня.

Ускладнення руху на ПП Ягодин-Дорогуськ через ремонтні роботи

Повідомлення про це Волинська митниця ДФС отримала від Автомобільного митного відділу в Дорогуську Люблінської митно-податкової служби в Польщі. Обмеження руху транспорту відбуватимуться через планові ремонтні роботи асфальтованих поверхонь на території пункту пропуску Дорогуськ.

"Ремонт, зокрема, включатиме фрезерування і покриття новим асфальтом південної і північної плит на в’їзд до Польщі у пасажирському та вантажному напрямках, а також на виїзд з Польщі", - йдеться в повідомленні ДФС.

У зв'язку з ремонтом доріг на польській стороні пропуску, очікується значне ускладнення та обмеження руху територією ПП Ягодин-Дорогуськ

пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ

Варто звернути увагу і на те, що польська сторона тимчасово заборонила рух негабаритних транспортних засобів у період з 16 по 19 липня 2018 року через даний пункт пропуску. 

Зважаючи на це, Волинська митниця ДФС просить водіїв, які планують міжнародні рейси, утриматись у цей час від перетину українсько-польського кордону через Ягодин та обирати інші шляхи сполучення.

Нагадаємо, що за ситуацією на ПП Ягодин-Дорогуськ, а також на інших пунктах пропуску на українсько-польському кордоні ви можете слідкувати за допомогою камер онлайн. Зокрема, завдяки цьому ви зможете відслідкувати, де найменше черг на кордоні та обрати для своєї поїздки в Польщу той пункт пропуску, який вважатимете для себе найзручнішим.

Читайте також:

ЄС виділив кошти на будівництво автомагістралі від українського кордону до Варшави

Митні переходи

Дороги Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах