ЄС виділив кошти на будівництво автомагістралі від українського кордону до Варшави

09 Липня 2018
автомагістраль від українського кордону до Варшави

Дорожнє сполучення, хороша транспортна розв'язка та розвинена інфраструктура завжди були ознаками благополуччя країни. За останні роки було відремонтовано та збудовано багато доріг Польщі як регіонального, так і міжнародного значення. Оскільки Польща ще з 2004 року є членом ЄС, кошти на ці роботи досить часто виділяє саме ЄС.

Нещодавно стало відомо, що з бюджету Європейського Союзу буде виділено майже 146 мільйонів євро на будівництво автостради, що сполучає Україну з Польщею. Про виділення коштів з Фонду гуртування повідомила на початку липня цього року Європейська комісія. За словами Брюсселя, цей проект має на меті поліпшити дорожнє сполучення Польщі з сусідніми країнами.

дорога S17 в Польщі

Де пролягатиме нова автомагістраль в Польщі?

Власне, мова йде про новий відрізок автомагістралі S17 сполученням Варшава-Гребенне, яка нині перебуває на стадії будівництва. Виділені в ЄС кошти призначені на будівництво частини автостради, що забезпечує дорожнє сполучення між Варшавою та Любліном. 

Йдеться про відрізок дороги Ґурашка-Ґарволін, що має бути введений в експлуатацію вже восени наступного року.

"Ця інвестиція поліпшить безпеку на автошляхах, підвищить комфорт подорожей та скоротить час цієї подорожі в регіоні", - сказав речник Комісії Марґарітіс Схінас.

відрізок дороги Ґурашка-Ґарволін

Брюссель також поінформував, що цей проект збільшить територіальну цілісність даної частини Польщі та поліпшить сполучення із сусідніми країнами.

Нагадаємо, будівництво 100 км швидкісної дороги S17 між Любліном та Варшавою розпочали ще минулого року, розділивши роботу на 7 відрізків. 

дорога S17 в Польщі

Українці, які часто їздять автомобілем до Польщі, знають, що дістатися швидко до Варшави може бути проблематично через постійні затори. Однак вже незабаром це залишиться в минулому. З новою трасою водії зможуть забути про жахливі затори та повільний рух. 

Коли автострада буде повністю готова, до польської столиці можна буде доїхати значно швидше і комфортніше. Особливо, якщо починати маршрут від митного переходу Рава-Руська - Гребенне

А якщо ви вже невдовзі плануєте відвідати Польщу, перед поїздкою радимо вам переглянути камери на кордоні, доступні на нашому веб-сайті. Завдяки нашому зручному функціоналу, ви зможете відслідковувати черги на кордоні з Польщею онайн у будь-який час.

Читайте також:

Дороги Польщі 

Штрафи за порушення правил дорожнього руху(ПДР) в Польщі 

Нові фоторадари на польських дорогах: які правопорушення будуть фіксуватися

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах