Netflix відкрив офіс у Варшаві і шукає туди працівників

07 Вересня 2022
робота в польщі для біженців з україни

У Варшаві запрацював регіональний офіс популярної американської стрімінгової платформи Netflix. Він стане своєрідним хабом для Центральної та Східної Європи. У зв’язку з відкриттям нового офісу компанія шукає працівників на вакантні посади, передає businessinsider.com.pl

Досі регіоном Центральної та Східної Європи керували з офісу в Амстердамі, а тепер відповідальні за ці ринки працівники переїхали до польської столиці. Варшавська команда відповідає за роботу платформи не лише в Польщі, а й загалом на 28 європейських ринках.

Зараз у новому офісі триває набір працівників на вакантні місця. Netflix шукає спеціалістів з усього регіону Центрально-Східної Європи та навіть за його межами, особливо людей з досвідом в маркетингу і на кіновиробництві. Робота в офісі матиме гібридний характер.

Як відомо, в польському офісі Netflix працюватимуть кілька десятків людей. Нове бюро у центрі столиці є тимчасовим, компанія планує переїхати в інше місце.

“Польща — це копальня чудових ідей і сценаріїв. Перенесені на екран, у співпраці з місцевими кінематографістами, вони отримають визнання глядачів вдома та за кордоном. Працюючи з Варшави, ми будемо ще ближчими до місцевої кіноіндустрії, яка, я сподіваюся, втілиться в ще одну унікальну продукцію”, - каже Лукаш Клускевич, директор відділу зйомок Netflix у Центральній та Східній Європі.

⇒ Читайте також:

Поляки хочуть чотириденний робочий тиждень зі збереженням поточної зарплати

Українці адаптувались до польського ринку праці: стабільну роботу знайшло 260 тисяч осіб

Українські біженці-фрілансери можуть не сплачувати податки в Польщі

Головне фото: greenqueen.com.hk

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах