Оплата карткою українського банку в Польщі: за яким курсом гривні конвертує у злоті

16 Березня 2022
обмін валют в польщі

Через нестабільну ситуацію в Україні, польські банки неохоче обмінюють готівку в гривнях на злоті, часто пропонуючи дуже невигідний для клієнта курс. Тому українським громадянам, які зараз опинились закордоном, радять користуватись своїми банківськими картками. У Польщі це можна робити без жодних обмежень. 

Так, нещодавно глобальна платіжна мережа Euronet скасувала оплату за свої послуги для громадян України. Відтепер власники українських платіжних карток можуть без комісій знімати готівку в банкоматах мережі Euronet у Польщі, Угорщині, Словаччині та Румунії. Повідомляється, що з гривневих рахунків можна знімати готівку, яка автоматично конвертується у злоті. 

Крім цього, гривневою карткою можна безпосередньо оплачувати покупки у польських магазинах, аптеках, торгових центрах чи закладах харчування тощо. Багатьох турбує питання конвертації, тобто за яким курсом банки обмінюють гривні на злоті. 

Залежно від типу міжнародної платіжної системи, на базі якої випущено вашу картку, банк може здійснювати подвійну конвертацію валюти. Аби цього уникнути, у багатьох магазинах продавець на касі запитує клієнта у якій саме валюті провести операцію. В такому випадку варто наголосити, що перерахунок має здійснюватись у злотих.

Станом на 16 березня, Ощадбанк пропонує такий курс валют:

  • долар США: 29.25 грн
  • євро: 33.17 грн 
  • злотий: 7.29 грн

Тим часом Приватбанк конвертує злоті у гривні за курсом 1 злотий = 6,8 грн. Це підтверджують наші користувачі, які здійснювали цими днями покупки на території Польщі і оплачували їх гривневими картками Приватбанку. Динаміку зміни курсу злотого можна простежити завдяки скріншотам:

курс валют в польщі

Нагадаємо, Українцям у Польщі дозволили пересилати кошти та знімати готівку без комісії.

⇒ Читайте також:

У Польщі подорожчають базові продукти харчування через війну в Україні

Чи загрожує польському ринку праці масовий відтік українських мігрантів: дослідження

Як українським біженцям легалізувати своє перебування у Польщі та отримати державну допомогу

Головне фото: Burak Karademir\Getty Images

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах