Пасажири LOT можуть безкоштовно змінювати дату та маршрут заброньованих рейсів

16 Вересня 2020
літаком до польщі дешеві квитки lot

Вслід за ірландським лоукостером Ryanair польські авіалінії LOT скасовують будь-які додаткові оплати за внесення змін до вже придбаних пасажирських квитків. На такі кроки авіакомпанії змушені піти, аби завоювати довіру клієнтів та запевнити їх у надійності авіаперевезень під час пандемії коронавіруса. 

Безкоштовно змінювати дату чи маршрут подорожі зможуть клієнти авіакомпанії, які придбали свої квитки у період між 10 вересня та 31 грудня 2020 року. Детальніше про нову послугу LOT, а також про зміну правил безпеки під час подорожей авіатранспортом в Польщі читайте далі у нашому матеріалі. 

дешеві авіаквитки в польщу

LOT скасовує оплату за зміну бронювання

Польські авіалінії LOT запроваджують нові, більш гнучкі правила керування резерваціями. Для клієнтів компанії це означає не лише більшу безпеку і контроль над планом подорожі в часи пандемії, але також скасування додаткових оплат за внесення будь-яких змін до зарезервованих квитків. 

Відтепер пасажири LOT мають можливість безкоштовно змінювати дату та маршрут зарезервованого заздалегідь польоту будь-яку кількість разів. Нововведення стосуватиметься квитків, придбаних у період з 10 вересня до 31 грудня 2020 року на всі внутрішні та міжнародні сполучення авіакомпанії LOT. А для тих, хто придбав квитки до 10 вересня, залишають можливість одноразової безкоштовної зміни резервації. 

Як наголошують в компанії, безкоштовно змінити дату та маршрут рейсу зможуть навіть ті пасажири, які придбали квитки в межах найдешевшого тарифу “Saver” без додаткового багажу. Разом з тим, під час зміни резервації пасажирам доведеться оплатити різницю в ціні між старим та новим квитком (якщо така буде).

В компанії також пояснили, що змінити дату подорожі можна самостійно через офіційний веб-сайт LOT в закладці “Управління резервацією” (Zarządzaj rezerwacją), а змінити маршрут - за допомогою контакт-центру LOT Contact Centre. 

За словами представників польських авіаліній, таке нововведення є відповіддю на актуальні виклику ринку перевезень та потреби самих пасажирів під час пандемії коронавіруса. 

⇒ Ryanair змінює тарифікацію та підвищує збір за пріоритетну посадку

літаком до польщі квитки 2020

В термінали польських аеропортів дозволили впускати проводжальників

У Польщі змінюються правила безпеки під час подорожей авіатранспортом. Так, з 10 вересня скасовують заборону на вхід до терміналів польських аеропортів осіб, які супроводжують пасажирів авіаліній. При вході на територію терміналу у людей все ще будуть вимірювати температуру. Крім цього, залишається актуальною вимога зберігати соціальну дистанцію та носити захисні маски, а також дезінфікувати руки. 

Ще одним нововведенням є те, що перед польотом кожен пасажир буде зобов’язаний заповнити так звану Декларацію COVID-19. Відповідний формуляр міститиметься на зворотному боці Карти місцезнаходження мандрівника (Karta Lokalizacji Podróżnego). За приготування та збір копій KLP і Декларації COVID-19 відповідатиме авіаперевізник. 

Нагадаємо, раніше в рамках заходів щодо запобігання розповсюдженню COVID-19 доступ на територію терміналів був лише у пасажирів і співробітників авіаційних підприємств. Про запровадження нових правил вже заявили регіональні аеропорти у Вроцлаві і Познані. Однак, якщо у Вроцлаві сторонніх пускатимуть в усі загальнодоступні зони, то в Познані їм буде відкритий тільки зал вильоту.

Нові заходи повинні поліпшити фінансові показники польських аеропортів, оскільки ті, хто проводжає чи зустрічає авіапасажирів, зможуть купувати товари в магазинах і замовляти їжу в закладах на території терміналів. 

⇒ Читайте також:

Як дешево подорожувати з Ryanair: поради для мандрівників-початківців

Найпопулярніші авіалінії, аеропорти та туристичні напрямки в Польщі

Wizz Air вводить автоматичну реєстрацію на рейси

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах