Платні евакуаційні поїзди Укрзалізниці до Польщі: напрямки, графік руху та ціни

28 Березня 2022
поїзди до польщі графік руху і ціна квитка

Укрзалізниця запустила продаж квитків на деякі міжнародні сполучення з Польщею: Львів-Хелм-Львів, Одеса-Львів-Перемишль та Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль.

Квитки зі Львова до прикордонного польського міста Хелм з можливістю подальшої пересадки в напрямку Варшави можна замовити через чат-бот Укрзалізниці або на сайті booking.uz.gov.ua. Бронювання поки що відкрите лише на три дні наперед. Поїзд №814/813 робитиме зупинки на станціях Підзамче, Червоноград, Іваничі, Володимир-Волинський, Ковель, Ягодин та Хелм.

Зі Львова поїзд вирушатиме о 17:02, а на кінцеву станцію прибуде о 22:32 за місцевим часом. 

У зворотному напрямку поїзд буде відправлятись о 01:12, а вже о 10:50 прибуде на головний вокзал у Львові. 

Вартість проїзду у вагоні І класу становить 273 грн, а ІІ класу - 166 грн. Зверніть увагу! Під час купівлі квитка на поїзд Львів-Хелм у пошуку потрібно вводити кінцеву станцію “Ягодин”. 

поїздом до польщі

Також можна придбати квитки на Інтерсіті Київ-Перемишль. Поїзд №715 вирушатиме зі столичного вокзалу щодня о 08:30. До Перемишля пасажири дістануться о 19:37 за місцевим часом. 

Квитки доступні на сайті booking.uz.gov.ua та в чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Facebook Messenger та Apple Messages. Вартість проїзду в одну сторону у вагонах І класу - 1205 грн, ІІ класу - 848 грн. 

евакуаційні поїзди до польщі можливі напрямки

До Перемишля також можна дістатись із залізничного вокзалу у Львові. Перший варіант - це Інтерсіті з Києва до Перемишля. Поїзд робить зупинку у Львові о 17:10. Вартість квитків на місця у вагонах І класу - 406 грн, а ІІ класу - 293 грн.

Також система бронювання пропонує вільні місця у поїздах зі сполученням Одеса-Львів-Перемишль. З Одеси поїзд вирушає о 18:22, у Львові робить зупинку о 07:10 наступного дня, а на кінцеву станцію в Перемишлі прибуває о 09:02. Вартість квитків з Одеси у купейних вагонах - 1105 грн, а зі Львова - 361 грн. 

З Перемишля в напрямку України відправляється щоденно два поїзди - о 18:59 до Одеси та о 22:35 до Києва. Ці поїзди також роблять зупинку у Львові. Приблизний час у дорозі до львівського вокзалу - 2,5 години. 

ціни на квитки на поїзди до польщі

УЗ просить пасажирів уважно стежити за повідомленнями щодо можливих змін у розкладі руху поїздів на офіційних інформаційних ресурсах перевізника та безпосередньо на вокзалах.

Нагадаємо, українські переселенці в Польщі можуть безкоштовно користуватись поїздами TLK та Інтерсіті до 31 березня. Для цього у касах вокзалів або кондуктору у поїзді достатньо показати український паспорт. Таким пасажирам нададуть місця у вагонах ІІ класу.

⇒ Читайте також:

Як українським біженцям легалізувати своє перебування у Польщі та отримати державну допомогу

У Польщі запрацюють два нові консульства України. Чи можна оформити закордонний паспорт

З ким українські діти можуть перетнути кордон під час війни

Головне фото: pravda.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах