Польща скасовує більшість карантинних обмежень

23 Лютого 2022
карантинні обмеження в польщі 2022

З 1 березня у Польщі скасовують більшість карантинних обмежень. Залишиться лише обов’язок носіння захисних масок у публічних місцях, громадському транспорті та магазинах. Про це під час прес-конференції у середу, 23 лютого, повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, передає businessinsider.com.pl.

“Пандемія COVID-19 з нами вже майже два роки, – почав свій виступ прем’єр-міністр Матеуш Моравецький. – Довелося запровадити правила, які змінили життя та звички людей, вплинули на міжособистісні стосунки. Сьогодні ми можемо рекомендувати змінити ці правила на довгу перспективу - зняти значну частину карантинних обмежень”.

коронавірус в польщі останні новини

В уряді Польщі вважають, що адміністрації та управління повинні повернутись до звичного формату роботи. Разом з тим, залишиться обов’язкова ізоляція хворих та осіб, які з ними мешкають. Також актуальною залишається вимога домашнього карантину для осіб, які прибувають на територію Польщі з-за меж Шенгену. За словами прем’єра, таке рішення було погоджене із Радою у справах COVID. 

“Рішення, про яке ми повідомляємо, ґрунтується на ретельному аналізі епідемічних тенденцій та ситуації в лікарнях”, – сказав міністр охорони здоров’я Адам Нідзельський.

Урядовець наголосив, що з 1 березня у Польщі будуть зняті карантинні обмеження саме економічного характеру. Натомість, поки що залишаться правила, які мають на меті обмежити поширення вірусу. Але поступово навіть вони будуть скасовуватись. 

“Щодо масок і тих правил, які залишилися, тут ми вирішили поки не приймати рішення, бо цього тижня діти повернулися до стаціонарного навчання. Тому ми маємо підвищений ризик зараження в школах, - підсумував Недзельський. 

Нагадаємо, у Польщі штраф за відсутність маски у громадському місці може становити від 20 до 500 злотих.

⇒ Читайте також:

Ryanair забрав Харків та Херсон зі системи бронювання на веб-сайті

Скільки карт тимчасового перебування видали українцям у Польщі в 2021 році

Проїзд першою платною дорогою Краковець-Львів-Рівне коштуватиме дорожче, ніж планувалось

Головне фото: Marcin Obara / PAP

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах