Польща висунула нові вимоги щодо перетину своїх кордонів для авіапасажирів

13 Липня 2021
перетин кордону з польщею під час карантину

У Польщі змінились правила перетину кордону для пасажирів авіатранспорту. З 10 липня особи, які прибувають в країну літаком, зобов’язані перед вильотом заповнити електронну “карту місцеперебування мандрівника” (karta lokalizacji podróżnego). Таку вимогу передбачає розпорядження Ради Міністрів Польщі від 9 липня 2021 року, передає rmf24.pl.

Як йдеться у розпорядженні, пасажири можуть отримати від персоналу літака паперовий документ, якщо не мають можливості напередодні заповнити його в електронному форматі. Дані, внесені до цієї карти, передадуть повітовому санітарному інспектору, який діє на території, де проживає або тимчасово перебуває мандрівник. 

Віцеміністр закордонних справ Польщі Пйотр Вавжик наголосив, що зміни до законодавства стосуватимуться також громадян Польщі, які повертаються з відпочинку закордоном. За його словами, цей документ буде однією з умов перетину польського кордону під час пандемії. 

перетин кордону з польщею літаком під час карантинуcntraveler.com

Крім цього, у Польщі розширили перелік осіб, які після прибуття на територію країни не мусять проходити 10-денний карантин. Відтепер до нього також входять громадяни тих країн, з якими Польща узгодила спеціальні правила пасажирського руху під час пандемії. Поки що серед цих країн є лише Туреччина.

На додачу, після перетину зовнішніх кордонів ЄС від обов’язкової самоізоляції у Польщі звільнені мандрівники зі зони Шенген, які мають міжнародні COVID-сертифікати. Ті, у кого немає такого документа, можуть пройти ПЛР-тест впродовж 48 годин після в'їзду до Польщі.

Варто наголосити, що обмеження та особливі вимоги щодо перетину польського кордону не поширюються на осіб, які вакциновані затвердженими в ЄС препаратами

Про те, на яких умовах до Польщі можуть в'їжджати невакциновані громадяни України, дізнаєтесь ТУТ.

⇒ Читайте також:

Польський Covid Detector показав вищу ефективність, ніж схвалені ВООЗ тести

В Польщі затримали мандрівника, який перевозив через КПП “Шегині-Медика” шкуру червонокнижного ведмедя

FlixBus з’єднає прямими рейсами Львів із Вроцлавом, Будапештом та Плзнем

Головне фото: Manu Fernandez/AP Photo

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах