В Польщі затримали мандрівника, який перевозив через КПП “Шегині-Медика” шкуру червонокнижного ведмедя

09 Липня 2021
що можна перевозити через кордон з польщею

Працівники Польської митної служби затримали 30-річного мандрівника, який намагався перевезти через кордон України з Польщею шкуру червонокнижного бурого ведмедя. Інцидент трапився цими днями на пункті пропуску “Шегині-Медика”, повідомляє регіональне відділення Податкової служби у Ряшеві.

Під час звичної перевірки документів та багажу мандрівників, які в’їжджають з України до Польщі, в автомобілі 30-річного чоловіка митні службовці натрапили на шкуру бурого ведмедя. Як відомо, цей вид тварин належить до тих, що зникають - він охороняється Червоною книгою України, а також Вашингтонською конвенцією CITES. 

Крім цього, мандрівник не оформив відповідну митну декларацію, а також не мав при собі дозвільних документів на перевезення такого типу товарів через кордон з Польщею. Через порушення природоохоронних та митних законів, польські службовці були змушені затримати мандрівника для подальшого розслідування. 

У Податковій службі Польщі нагадують, що перевезення через кордон тих видів рослин та тварин, які перебувають під загрозою зникнення, а також виготовлених з них товарів, регулює Вашингтонська конвенція CITES. Торгівля такими товарами дозволена тільки без шкоди для збереження видів у природному середовищі, а також за умови отримання відповідного дозволу. Нелегальне перевезення - це кримінальний злочин, який карається позбавленням волі на строк від 3 місяців до 5 років. 

У 2020 році митні службовці Підкарпатського воєводства, що на кордоні з Україною, виявили контрабанду у розмірі понад 15 тисяч штук та 125 кг червонокнижних рослин та тварин, а також виготовлених з них товарів. 

Детальніше про те, які товари заборонено перевозити через кордон з Польщею, читайте ТУТ.

⇒ Читайте також:

Наприкінці літа почнеться ремонт пункту пропуску на кордоні з Польщею “Шегині-Медика”

У Польщі посилили карантинні вимоги: що змінилось для мандрівників з України

У Польщі склали петицію про відновлення поїздів Інтерсіті з Перемишля в Україну

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах