Польський Covid Detector показав вищу ефективність, ніж схвалені ВООЗ тести

12 Липня 2021
де здати тест на коронавірус в польщі

Розроблений польською компанією ML System пристрій Covid Detector пройшов клінічні дослідження і показав високу ефективність. Тепер фірма має отримати спеціальний сертифікат, щоб запустити масове виробництво власного неінвазивного тесту на коронавірус та інші респіраторні захворювання, пише rp.pl

ML System - це компанія, яка пропонує інноваційні рішення у галузі виробництва сонячних панелей. Фірма вирішила внести свій вклад у боротьбу з пандемією коронавірусу і створила пристрій, який сама назвала “революційним”. Принцип його роботи доволі простий - людина дихає на спеціальний чутливий елемент детектора, який шукає в подиху нестійкі хімічні елементи. На основі отриманих даних прилад визначає тип респіраторного захворювання пацієнта. 

Нещодавно керівництво компанії отримало фінальний звіт щодо ефективності свого винаходу. Клінічні дослідження мали оцінити чутливість та придатність приладу Covid Detector до діагностики коронавірусу без втручань у людське тіло. Результати досліджень довели, що Covid Detector чутливий до виявлення вірусів у людському подиху на 98,08% та придатний до неінвазивного використання на 97,67%. 

“Вже зараз Covid Detector є ефективним пристроєм для виявлення коронавірусу в реальному часі. Виявляє вірус найшвидше, незалежно від того, чи аналізує матеріал з носоглотки, чи з подиху людини. Варто також наголосити, що ефективність Covid Detector перевищує більшість тестів на антиген, які зараз виконують у професійних лабораторіях”, - заявив президент фірми ML System Давід Цицонь. 

Наступний етап на шляху до масового виробництва діагностичного приладу - отримання відповідного сертифіката для так званого самоконтролю. Тоді Covid Detector зможуть використовувати не лише в професійній медичній практиці, наприклад у лабораторіях, але й на базі фірм, готелів чи інших організацій. Це відкриє шлях до більш загального застосування винаходу.

Зараз пристрій також проходить дослідження щодо ефективності виявлення антитіл у зразках крові. Крім цього, фахівці встановлюють можливість використання детектора для професійної медичної діагностики раку та туберкульозу, зокрема встановлення стадії цих захворювань.

тести на коронавірус в польщі цінаthemayor.eu

“Ми б хотіли якомога швидше отримати позитивні рекомендації відповідних органів. Вони повинні встановити, що тести Covid Detector мають діагностичну вартість, яка дорівнює щонайменше доступним на ринку тестам, а також звільняє від обов’язкового карантину”, - додав Цицонь. 

Варто зазначити, що ML System та міжнародний аеропорт Жешув-Ясьонка підписали угоду про встановлення Covid Detector на території летовища для швидкої діагностики коронавірусу в пасажирів. Після отримання необхідних сертифікатів, такі прилади можуть також з’явитись на пунктах пропуску через кордон Польщі, зокрема з Україною. 

Про те, якою була перша версію винаходу, дізнаєтесь ТУТ

⇒ Читайте також:

У Польщі нарікають на невеликий інтерес до вакцинації серед іноземних робітників

У Польщі посилили карантинні вимоги: що змінилось для мандрівників з України

Як отримати європейський сертифікат вакцинації у Польщі

Головне фото: mlsystem.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах