Україна та Польща планують запуск залізничного маршруту сполученням Львів-Люблін

25 Червня 2018
поїзд Львів-Люблін

Залізничне сполучення між Україною та Польщею в останні роки почало досить активно розвиватися. Популярність цього виду транспорту для закордонних мандрівок важко переоцінити: сотні людей щодня обирають способом свого пересування залізницю через зручність, комфорт та дешевизну залізничних квитків. Вирушаючи в Польщу потягом, ви економите не лише кошти на дорогу, а й свій власний час. Оскільки митний та паспортний контроль проходять безпосередньо під час руху поїзда, вам не доведеться стояти у довгих та виснажливих чергах на кордоні, тому всі заплановані події відбудуться у визначений час без непередбачуваних затримок. 

На сьогодні з України до Польщі щодня курсує одразу декілька поїздів в різні міста сусідньої держави. Одним із найпопулярніших потягів є Інтерсіті сполученням з України до Перемишля. Наразі кожного дня з України їде аж три потяга:

  • Інтерсіті № 36/35 Одеса – Перемишль
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль 
  • Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль

Нагадаємо, детальний розклад цих поїздів з усіма зупинками ви можете знайти ТУТ.

Шаленою популярністю серед населення користуються також потяги Київ-Варшава та Львів-Гданськ.

Однак і на цих напрямках ні Україна, ні Польща зупинятися не збираються, а в планах обох держав - розширення залізничного сполучення між країнами.

Поїзд сполученням Люблін-Львів

Відтак, під час візиту міністра інфраструктури України Володимира Омеляна до Польщі 22 червня, він зустрівся зі своїм польським колегою Анджеєм Адамчиком, міністром інфраструктури Республіки Польща. В ході зустрічі було досягнуто домовленості про створення робочої групи з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів, - про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"До осені ми маємо визначитися з технічними деталями і вийти на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури України та Польщі у Львові і підпишемо відповідну угоду про запуск залізничного маршруту Люблін-Львів", – наголосив Омелян.

поїзд Львів-Люблін

Фото: Міністерство інфраструктури України 

Отже, очікується, що вже восени цього року між Україною та Польщею буде підписана угода про запуск нового залізничного маршруту між обома державами сполученням Люблін-Львів.

Сторони також обговорили широкий спектр питань стосовно двосторонньої співпраці, зокрема, розвиток транспортного коридору VIA CARPATIA. Крім того, міністри позитивно оцінили результати запровадження у 2016 році залізничного сполучення Київ-Перемишль, відзначаючи його вагоме значення для обох країн. Про це красномовно свідчать і самі цифри: у 2016 році потягом Київ-Перемишль скористалось 4 тисячі пасажирів, а вже через рік, у 2017 році – 317 тисяч.

Нагадаємо, що восени минулого року Україна та Польща оголосили про наміри будівництва нового залізничного сполучення Львів-Варшава із кінцевою зупинкою у смт Брюховичі (12 км від м. Львів). 

Читайте також:

Нові авіарейси до Любліна з трьох українських міст

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Укрзалізниця запровадила онлайн-продаж квитків ще на два міжнародні поїзди до Польщі

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах