Поїздом з Варшави до Кракова від 19 злотих: PKP Intercity змінює цінову політику

28 Квітня 2022
поїздом до польщі ціни на квитки

Залізнична компанія PKP Intercity з 5 травня змінює цінову політику, завдяки чому подешевшає проїзд навіть у вагонах першого класу. Про це під час прес-конференції у четвер, 28 квітня, повідомив член правління PKP Intercity Томаш Гонтаж, передає businessinsider.com.pl

“З 5 травня ми запроваджуємо динамічні ціни на квитки на всі категорії наших поїздів. Зараз такі ціни діють лише на комерційних категоріях, а з травня будуть також актуальні для економ-категорій, які фінансуються в межах умови PSC (Public Service Contract)" - заявив Томаш Гонтаж.

За його словами, квитки на поїзди PKP Intercity відтепер будуть доступні в межах п’яти акційних програм, а не трьох, як це було раніше. Саме завдяки цьому вартість квитків дещо знизиться. Разом з тим, базові ціни, від яких нараховуються знижки, залишаться без змін.

⇒ Платні евакуаційні поїзди Укрзалізниці до Польщі: напрямки, графік руху та ціни

Після запровадження змін, PKP Intercity буде враховувати акційні ціни автоматично на менш популярні серед пасажирів сполучення. 

“Дешевші квитки можна буде придбати за один-два дні до виїзду. Зараз це неможливо, оскільки діє базова ціна”, - пояснив представник залізничного перевізника. 

Томаш Гонтаж також додав, що в межах нової цінової політики пасажири зможуть “вполювати” квитки з Варшави до Кракова навіть за 19 злотих, а з Варшави до Любліна за 17 злотих. На додачу, нові акційні пропозиції будуть додаватись до законодавчо встановлених знижок, наприклад до знижки у розмірі 37% на залізничні квитки для власників Карти поляка.

Пропозиція буде доступна в усіх каналах продажу PKP Intercity, а також у поїздах.

Нагадаємо, у січні 2022 року перевізник підняв ціни на проїзд у поїздах TLK та Інтерсіті. Причиною подорожчання проїзду було зростання вартості енергії.

⇒ Читайте також:

З Києва до Варшави з пересадкою у Хелмі: Укрзалізниця запускає новий маршрут

За рік середній штраф за порушення ПДР в Польщі став вдвічі дорожчим

В яких містах Польщі поселилось найбільше українських біженців

Головне фото: cfts.org.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах