Розклад руху поїзда Інтерсіті Перемишль-Київ підлаштують під сполучення з Вроцлавом

24 Травня 2022
поїздом в польщу маршрути і ціни

З 12 червня Укрзалізниця змінює час відправлення поїзда Інтерсіті+ Перемишль-Львів-Київ, аби пасажири іншого поїзда, що курсує за маршрутом Вроцлав-Перемишль, могли зробити зручну та швидку пересадку. Так, зі станції у Перемишлі в напрямку до польсько-українського кордону поїзд Укрзалізниці відправлятиметься на 2 години пізніше - о 10:15 замість 08:00. Про це повідомляє прес-служба українського залізничного перевізника

Відтак, поїзд прибуватиме на залізничний вокзал Львова о 13:10, на станцію у Тернополі - о 15:24, у Хмельницький - о 17:14, до Вінниці - о 19:19, а на кінцеву станцію у Києві - о 22:34. Оскільки пасажири прибудуть до столиці перед початком комендантської години, Укрзалізниця організує додатковий рейс кільцевої електрички.

поїздом до польщі можливі маршрути

Підлаштування розкладу руху поїзда Перемишль-Київ до розкладу руху польського Інтерсіті Вроцлав-Перемишль буде також зручним для пасажирів у містах Катовіце, Краків та Жешув, де він зупиняється. До слова, поїзд відправляється з Вроцлава о 01:00 за місцевим часом, а на станцію в Перемишлі прибуває о 09:18. Таким чином, у пасажирів залишиться година, аби пересісти на сполучення з Києвом. 
 
За інформацією речника Державної прикордонної служби України Андрій Демченка, з 24 лютого до 18 травня 2022 року державний кордон України перетнуло майже 7 мільйонів осіб. Більше половини - 4 млн 600 тисяч осіб - прямували на виїзд з території країни. Серед цих людей переважали громадяни України. Крім того, за ці три місяці в Україну прибуло майже 2 млн громадян. 

Нагадаємо, Україна та Польща домовились спростити перетин спільних кордонів.

⇒ Читайте також:

Поїздом з Варшави до Кракова від 19 злотих: PKP Intercity змінює цінову політику

З Києва до Варшави з пересадкою у Хелмі: Укрзалізниця запускає новий маршрут

Чи зможуть чоловіки виїжджати за кордон, поки діє воєнний стан - Кабмін оновив правила

Головне фото: bigkyiv.com.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах