ССС відкриває в Польщі нову мережу магазинів HalfPrice

04 Травня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Мережа HalfPrice, що належить до польської компанії CCC, відкриває свої перші магазини в Польщі 4 травня. Нова марка в категорії “офф-прайс” запропонує своїм покупцям великий вибір одягу, взуття, аксесуарів, косметики, іграшок та товарів для дому відомих брендів за зниженими цінами. HalfPrice планує стати серйозним конкурентом для мережі магазинів TK Maxx, яка вже понад десятиліття діє на польському ринку роздрібної торгівлі, пише businessinsider.com.pl.  

“Розвиток - це один з наших пріоритетів, тож ми раді розпочати нову пригоду. Концепція “офф-прайс” стає все популярнішою по всьому світу, тому ми сподіваємось, що вона зацікавить наших польських клієнтів, а в майбутньому і покупців з інших країн регіону. Ми добре підготувались до цієї величезної кампанії і переконані, що клієнти зустрінуть її з великим інтересом”, - заявив голова наглядової ради групи CCC Даріуш Мілек.

аутлети з одягом і взуттям в польщі

Перші магазини HalfPrice відкриються 4 травня у вроцлавському торговому центрі Wroclavia, щецінському Galaxy, Galerii Północnej у Варшаві, тиському Gemini Park, а також в Parku Handlowym у місті Польковіце. Цього ж місяця запрацюють ще п’ять салонів мережі в таких містах, як Ополе, Забже, Кельце, Ольштин та Бєльсько-Бяла. До кінця 2021 року HalfPrice планує мати вже 60 магазинів по всій Польщі. Деякі з них відкриються у приміщеннях, де раніше діяли взуттєві крамниці CCC. Восени мережа також обіцяє запустити онлайн-магазин. 

“Ми плануємо відкрити в Польщі кількадесят салонів HalfPrice, тож клієнти можуть розраховувати на різноманітну пропозицію - асортимент буде доповнюватись кілька разів на тиждень. Я переконана, що наше портфоліо відповідатиме смакам навіть найбільш вибагливих покупців, а зручне розміщення товару в магазині сприятиме вдалому шопінгу”, - наголосила директор з продажу HalfPrice Йоанна Чижевська. 

Нагадаємо, 6 травня у торговому центрі Posnania відкриється другий магазин мережі Primark.

⇒ Читайте також:

Популярна в Європі мережа косметичних магазинів Dm з’явиться в Польщі

Популярні бренди, які пішли з польського ринку під час пандемії

ТОП-7 вигідних програм лояльності для клієнтів польських супермаркетів

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах