ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій у Польщі

09 Листопада 2021
високооплачувана робота в польщі вакансії

На найбільш оплачуваних некерівних посадах у Польщі можна заробляти навіть до 30 тисяч злотих щомісяця. У сусідній країні особливо високо цінують випускників інформатики, економіки, права та медицини. Десятку найбільш оплачуваних професій у Польщі очолюють посади з галузі економіки. А представники професій, які опинились наприкінці цього рейтингу, заробляють від 17 тисяч злотих. Більше деталей - далі у нашому матеріалі.

Робота у Польщі-2021: які професії приносять найкращий заробіток

Список десяти найбільш високооплачуваних професій у Польщі підготував портал PulsHR.pl на основі звіту Hays для сайту Livecareer.pl. Наведені нижче ставки є середніми для кожної посади (половина працівників мають нижчі за вказану суму заробітки, а половина — вищі). До переліку не входять жодні керівні посади, пише businessinsider.com.pl

вакансії роботи в польщіXPS on Unsplash

Отже, розглянемо наш рейтинг професій з кінця:

10, 9 і 8 позицію займають посади, де працівник може заробити до 17 тисяч злотих. Йдеться про такі професії, як спеціаліст із кібербезпеки, медичний консультант і головний бухгалтер. 

Фахівець з кібербезпеки відповідає, зокрема, за забезпечення захисту інформації підприємства, країни або громадян. Медичний радник бере участь у запровадженні нових продуктів на ринок і в розробці стратегій медичних компанії. Головний бухгалтер, натомість, відповідає за ведення обліку всіх фінансових операцій.

На 7-му та 6-му місцях опинились такі посади: SAP-консультант та радник стратегічного клієнта. Середня зарплата цих фахівців становить 18 тис. злотих.

SAP-консультант займається аналізом, проектуванням та впровадженням програмного забезпечення SAP (Systems Applications and Products in Data Processing). Радник стратегічного клієнта узгоджує умови надання послуг чи пропозицій.

5 місце в рейтингу займає спостерігач за клінічними дослідженнями. Така особа має оцінити відповідність клінічного випробування до правил доброї клінічної практики, дотримання протоколу дослідження, а також наглядати за безпекою учасників, звітуватись тощо. 

заробітки в польщі 2021Jason Goodman on Unsplash

На 4-му і 3-му місцях у списку - ІТ-бізнес-партнер та старший юрист фірми. Фахівці в цих сферах можуть розраховувати на зарплату 20 тис. злотих.

Завданням ІТ-бізнес-партнера є підготовка та виконання стратегії розвитку IT-відділу конкретної компанії, а також турбота про відносини між бізнес-клієнтами та цим відділом підприємства. А старший юрист зазвичай представляє своїх клієнтів у суді. 

Друге місце в рейтингу дісталося головному актуарію. Це спеціаліст з оцінки ризиків, фінансовий аналітик і консультант у сфері страхування. Середній місячний заробіток цих фахівців у Польщі становить 24 000 злотих. 

За даними сайту PulsHR.pl, найкраще оплачувана посада в Польщі пов’язана із управлінням фондами. Такий менеджер відповідає за прийняття рішень щодо інвестиційної стратегії, а також генерування та управління інвестиційними асигнуваннями для інвесторів. Середня зарплата на цій посаді становить 30 000 злотих.

⇒ Читайте також:

Нові посвідчення особи в Польщі: замінити документи мусить понад 100 тисяч громадян

У Польщі є понад 120 тисяч вакансій для професійних водіїв

Невакцинованих працівників не зможуть примусово відправляти в неоплачувану відпустку, - МОЗ Польщі

Головне фото: Jason Goodman on Unsplash

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах