Травневі свята в Польщі 2018: офіційні вихідні та графік роботи супермаркетів

20 Квітня 2018
травневі свята в Польщі 2018

Наближається останній місяць весни. Погода тішить теплом та ясним сонечком, а календар рясніє червоними днями - у травні в Польщі буде одразу декілька вихідних днів, а якщо вийде взяти ще й додаткові відгули на роботі, то можна організувати собі довгий вікенд а то й цілі канікули. Цей травень дозволить відпочивати навіть до 9 днів поспіль!

Вихідні та свята в Польщі у травні 2018

травневі вихідні в Польщі

У травні цього року випаде чудова нагода вдосталь відпочити чи навіть здійснити невелику подорож - вже у перший тиждень в Польщі буде аж два офіційних вихідних. Почнеться травень з офіційного державного свята у Польщі - Дня Праці (1 травня), яке традиційно є вихідним днем. Цьогоріч 1 травня випадає на вівторок.

Якщо є змога взяти додатковий вихідний 30 квітня, у понеділок, то довгий вікенд триватиме цілих чотири дні - з суботи до вівторка.

Після Дня Праці власне працювати довго не доведеться, адже вже 3 травня на людей в Польщі чекає ще один офіційний вихідний, приурочений державному святу - Дню Конституції Польщі.

3 травня випадає на четвер, тож якщо є змога взяти додатковий вихідний ще й у п'ятницю 4 травня, то можна зробити для себе довгий вихідний - з 3 до 6 травня (з четверга до понеділка).

Ну якщо вам пощастить і вийде взяти на роботі три додаткових вихідних у понеділок (30 квітня), у середу (2 травня) та в п’ятницю (4 травня), то можна буде відпочивати аж 9 днів!

травневі свята в Польщі

Така міні-відпустка неабияк потішить українських заробітчан в Польщі, які матимуть змогу на цілий тиждень приїхати додому та провести час з рідними та друзями. Або ж ви можете поїхати у нетривалу подорож та відвідати ті місця, про які давно мріяли.  Рекомендуємо вам, однак, слідкувати за ситуацією на кордоні за допомогою встановлених камер он-лайн, оскільки перед вихідними та після них можуть бути черги на кордоні.

Якщо ви плануєте на вихідні залишатися в Польщі, то можете скласти собі цілу культурну програму та відвідати найцікавіші місця. До прикладу, ви можете відвідати  театр чи музей, або ж сходити з друзями на каву.

8 найпопулярніших мереж кав’ярень у Польщі

Топ-10 цікавих музеїв у Польщі, про які ви, ймовірно, не знали

Топ-10 місць для відпочинку з дітьми в Польщі

травневі вихідні в Польщі

І навіть на цьому вихідні в Польщі у травні не закінчуються. Вже 20 травня (неділя) поляки святкують християнське свято Зіслання Святого Духа, яке є офіційним вихідним.

Завершується травень ще одним довгим вікендом, який протриває аж 4 дні - з 31 травня до 3 червня. Саме 31 травня поляки святкуватимуть свято Пресвятих Тіла і Крові Господніх (Boże Ciało), що випадає на четвер, тож якщо взяти додатковий вихідний в п’ятницю 1 червня, то відпочивати можна буде загалом 4 дні (з четверга до неділі).

травневі вихідні в Польщі

Детальніше про всі вихідні та святкові дні в Польщі у 2018 році читайте ТУТ.

Графік роботи магазинів у Польщі в травні 2018

Нагадуємо, що в Польщі ще з березня цього року почав діяти Закон про заборону торгівлі в неділю. Відповідно до його положень, цього року торгівля в неділю у Польщі заборонена двічі на місяць по неділях та додатково в офіційні святкові дні (дні державних та християнських свят).

Детальніше з графіком днів, коли торгівля в Польщі не відбуватиметься, ви можете ознайомитися у статті Заборона торгівлі в неділю та свята у Польщі в 2018 році

травневі вихідні в Польщі

Отож, у травні усі магазини, супермаркети, кіоски та будь-які інші торгові точки (за винятком аптек, автозаправних станцій, кіосків на вокзалах та в аеропортах) будуть зачинені у наступні дні:

  • 1 травня (державне свято День Праці) - вівторок
  • 3 травня (державне свято День Конституції Польщі) - четвер
  • 13 травня - неділя
  • 20 травня (християнське свято Зіслання Святого Духа) - неділя
  • 31 травня (християнське свято Пресвятих Тіла і Крові Господніх) - четвер

Години роботи супермаркетів в Польщі напередодні травневих вихідних 2018

Усі супермаркети в Польщі будуть зачинені як 1, так і 3 травня. Однак в середу (2 травня) покупки все ж можна буде зробити - супермаркети працюватимуть, однак за дещо зміненим графіком. Деякі мережі скоротять робочий день для своїх працівників.

Години роботи супермаркетів в Польщі

Найбільша мережа супермаркетів в Польщі - Biedronka - заявила, що 2 травня більшість магазинів Biedronka буде працювати з 7:00 до 22:00. Тут також додали, що "в деяких місцях магазини мережі можуть бути відкриті в інший час".

Магазини мережі Carrefour будуть працювати у середу 2 травня у звичному режимі - до 00:00 або ж до 22:00 (в залежності від місця розташування супермаркетів).

Супермаркети Auchan будуть відкриті до 21:00 або 22:00. Мережа супермаркетів Lidl працюватиме до 21:00 або 22:00, а популярна мережа Tesco обслуговуватиме своїх покупців до 00:00. За звичним графіком працюватимуть також супермаркети Piotr i Paweł - залежно від місця розташування до 21:00 або 22:00.

Години роботи супермаркетів в Польщі

Мережа супермаркетів Години роботи у середу, 2 травня
Biedronka до 22:00
Carrefour  до 22:00 
Auchan до 21:00/22:00
Lidl  до 21:00/22:00
Tesco до 00:00
Piotr i Paweł до 21:00/22:00

Тож радимо вам заздалегідь спланувати свій день на закупи. Нагадаємо, що ціни на вибрані продукти, а також акції, знижки та цікаві пропозиції ви можете знайти у промогазетках польських супермаркетів на нашій сторінці.

Для вашої зручності ви можете скористатися календарем днів, коли торгівля у 2018 році в Польщі заборонена:

графік роботи супермаркетів в Польщі

Гарних Вам вихідних!

Читайте також:

Вихідні і святкові дні та довгі вікенди в Польщі у 2018 році

7 найкрасивіших фестивалів та свят у Польщі

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах