Ціни на продукти в Польщі одні з найнижчих в Європі

24 Червня 2019
Ціни на продукти в Польщі

Ні для кого не секрет, що купувати продукти в Польщі зручно та вигідно. По-перше, більшість великих популярних мереж супермаркетів у Польщі, таких як Biedronka, Lidl чи Tesco, що знаходяться практично в кожному польському місті, завжди пропонують своїм клієнтам знижки на певні товари, акції та вигідні пропозиції, що дозволяє суттєво зекономити.

   ⇒ Читайте також: Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

По-друге, польські товари відповідають високим стандартам ЄС, що в свою чергу гарантує вам відповідну якість придбаних продуктів. По-третє, вагомим фактором є сусідство України з Польщею, а отже, можливість відносно швидко доїхати у цю країну і зробити покупки.

   ⇒ Читайте також: Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

Ну і звісно ж, головним у виборі Польщі для закупів є цінова політика. Тут ціни на продукти не тільки значно нижчі, ніж в Україні, а й менші, ніж у більшості країн Європейського Союзу. Саме такі дані наводяться і в нещодавньому дослідженні відділу статистики ЄС - Eurostat. 

Ціни на продукти в Польщі - найнижчі в ЄС

Нові дані цін на продукти опублікував Eurostat, порівнявши ціни на різні категорії товарів та послуг в усіх країнах, що входять до складу Європейського Союзу. За основу брався середній показник рівня цін в ЄС – 100 пунктів. 

Відтак, з’ясувалося, що у 2018 році між найдорожчою і найдешевшою країною в Співтоваристві спостерігалося розходження в цінах на продукти харчування та безалкогольні напої майже вдвічі.

Ціни на продукти в Польщі

Джерело: tvn24bis.pl

Так, найбільше за продукти доводиться платити датчанам. В Данії ціни на продукти харчування та безалкогольні напої становили 130% від середнього по ЄС. Слідом за Данією ідуть Люксембург та Австрія, третю сходинку “найдорожчих” розділили Ірландія, Фінляндія та Швеція.

Ціни, наближені до середнього показника в ЄС можна знайти в Португалії, Іспанії, Хорватії, Словенії, Естонії, Литві та Словаччині.

А от трійку “найдешевших” країн очолює Румунія. Саме тут продукти харчування та безалкогольні напої найдешевші в усьому ЄС: 66% від середнього показника цін.

На другому місці знаходиться Польща. Рівень цін на польські продукти становить 69% від середнього показника цін в ЄС. Замикає трійку лідерів Болгарія: тут рівень цін коливається в межах 76%.

ціни на продукти в польщі

Переваги шопінгу в Польщі для українців

Приємним бонусом для українців, які роблять покупки в Польщі є можливість скористатися послугою Tax Free, тобто отримати грошове відшкодування податку або його частини від вартості товару, купленого іноземцем за кордоном.

   ⇒ Детальніше про це читайте у статті: Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі?

Якщо ви вирушаєте у Польщу за покупками, рекомендуємо вам ознайомитися із акційними газетками супермаркетів у Польщі, які ви можете знайти у нас на сайті, аби мати змогу порівняти ціни і пропоновані акції і обрати для себе найвигідніші пропозиції.

Графік виходу газеток (каталогів) з акціями та знижками у супермаркетах Польщі шукайте ТУТ.

покупки в Польщі

⇒ Читайте також:

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

Топ найдешевших та найпопулярніших польських супермаркетів. Інфографіка

Імпортні ліки з Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах