У Польщі буде можливість обміняти готівку у гривнях на злоті

18 Березня 2022
де обміняти гривні на злоті у польщі 2022

Національний банк Польщі готує можливість для громадян України, які вимушено переїхали до сусідньої країни через російську агресію, обміняти свою готівку в гривнях на польські злоті. Така опція може з’явитись вже з середини наступного тижня, повідомляє Європейська правда

"У зв’язку зі значним напливом до Польщі біженців з України, що мають з собою гривню готівкою, Нацбанк Польщі здійснює інтенсивні приготування, щоб уможливити обмін гривні на злоті",  - йдеться у заяві банку.

Як ми раніше повідомляли, через нестабільну ситуацію в Україні, польські банки неохоче обмінюють готівку в гривнях на злоті, часто пропонуючи дуже невигідний для клієнта курс. Тому українським громадянам, які зараз опинились закордоном, радять користуватись своїми банківськими картками. У Польщі це можна робити без жодних обмежень. До того ж,  нещодавно глобальна платіжна мережа Euronet скасувала оплату за свої послуги для громадян України, тож готівку з банкоматів Euronet на території Польщі можна знімати без додаткових комісій.

де обміняти гривні на злоті в польських містахdepositphotos.com

Для зручності тих людей, які прибули до Польщі вже з певною кількістю готівки у гривнях, Нацбанк почав співпрацю з найбільшим кредитором країни PKO BP. За попереднім планом, обмінювати можна буде банкноти номіналом 100, 200, 500 і 1000 гривень, загалом - до 10 000 гривень на одну особу в установах PKO BP.

Також відомо, що Європейський центральний банк розробляє фінансовий інструмент на рівні ЄС, щоб спростити обмін валюти у Європі для українців, що мають заощадження у гривні. 

Зазначимо, з початку повномасштабної війни Росії проти України до сусідньої Польщі вже виїхало близько 2 млн українців. Дехто з них залишився в країні, а дехто вирушив далі на Захід. Загалом через війну територію України покинуло близько 3 млн громадян. 

Нагадаємо, через міграційну кризу в Польщі різко зросла вартість оренди квартир.

⇒ Читайте також:

Оплата карткою українського банку в Польщі: за яким курсом гривні конвертує у злоті

З ким українські діти можуть перетнути кордон під час війни

У Польщі подорожчають базові продукти харчування через війну в Україні

Головне фото: milleniumhall.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах