Українські підлітки в Польщі можуть отримати перші ID-картки через ДП Документ

10 Лютого 2023
як отримати українські документи в польщі

Громадяни України, яким виповнилось 14 років та які тимчасово проживають на території Польщі, отримали можливість оформити перший паспорт у вигляді ID-карток. Таку послугу надаватимуть іноземні підрозділи державного підприємства Документ. Про це з посиланням на Державну міграційну службу України повідомляє видання zaxid.net.

«У відокремлених підрозділах ДП Документ у Польщі доступна послуга оформлення першого паспорта громадянина у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку» – йдеться в повідомленні Міграційної служби.

Нагадаємо, у Польщі підрозділи ДП Документ працюють в таких містах, як Варшава, Краків, Ґданськ та Вроцлав. Для того, щоб отримати своє перше ID-посвідчення громадянина/нки України, слід подати такі документи:

  • свідоцтво про народження;
  • паспорт громадянина України одного або двох батьків;
  • довідку про реєстрацію місця проживання (за наявності);
  • РНОКПП або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності).

як отримати український id-паспорт у польщіdmsu.gov.ua

Заявки на оформлення паспортних документів приймають як за попереднім записом, так і за «живою чергою». Оплатити послуги ДП Документ можна на місці через онлайн-сервіси. Для цього при собі слід мати смартфон та банківську картку або її реквізити. Оплата готівкою поки що недоступна.

Зараз процес виготовлення ID-картки громадянина України за кордоном займає 20 робочих днів. Отримати готовий документ можна лише особисто, адже під час видачі відбувається процедура верифікації. 

«У разі неотримання громадянином паспорта протягом трьох місяців з дня його надходження до центру «Паспортний сервіс», готовий документ повертається територіальному підрозділу ДМС для подальшого зберігання», – додали у Державній міграційній службі.

⇒ Читайте також:

Оновлений Спецзакон про допомогу біженцям має стимулювати українців шукати роботу в Польщі

Доступний роумінг для українців у ЄС продовжили ще на 6 місяців

Дуда підписав новелізацію Спецзакону: що зміниться для українських біженців у Польщі

Головне фото: ternopil.pasport.org.ua

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах