Українці оплачуватимуть штрафи за порушення ПДР в Польщі платіжною карткою вже з серпня

26 Липня 2017
штрафи за порушення ПДР в Польщі

Вчора, 25 липня 2017 року, Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, згідно якого оплачувати штрафи за порушення ПДР в Польщі можна платіжною карткою. Такий безготівковий розрахунок за штрафи впроваджується, перш за все, для іноземців. Адже до цього вони повинні були сплатити штраф працівнику дорожньої поліції Польщі одразу на місці порушення і лише готівкою. Проте часто іноземець не мав достатньо польської валюти чи банкнот потрібного номіналу, що породжувало труднощі і затримку в оформленні.

Тепер штрафування іноземних порушників на дорогах Польщі відбуватиметься значно швидше. Польська поліція матиме спеціальні портативні термінали для оплати штрафу банківською карткою.

штрафи за порушення ПДР в Польщі

Громадянин іншої країни, який порушить правила дорожнього руху в Польщі, сам обиратиме спосіб оплати штрафу: готівкою, платіжною карткою чи навіть через мобільний додаток. У разі розрахунку карткою, оплату за банківські збори теж сплачуватиме порушник.

Термінали для безготівкового розрахунку при порушенні ПДР на польських дорогах закупило Міністерство розвитку та фінансів Польщі, вартість одного такого пристрою – 800 злотих. На перших порах дорожня поліція Польщі отримає 2000 терміналів.

Закон ввійде в дію через 30 днів, тож вже під кінець серпня очікуються перші штрафи для іноземців за порушення ПДР в Польщі, оплачені безготівково.

Читайте також:

Штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) в Польщі 

Дороги Польщі

Митні переходи

Скільки грошей треба мати при перетині кордону до Польщі

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах