Українцям продовжили безкоштовні подорожі поїздом з Перемишля до німецького Ганновера

11 Квітня 2023
правила перетину кордону з польщею під час воєнного стану

Громадяни України зможуть безкоштовно подорожувати поїздом Перемишль – Ганновер до кінця травня 2023 року. Для цього навіть не потрібно мати посадковий талон – під час перевірки достатньо показати паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу. Про це з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України пише видання tvoemisto.tv.

Як відомо, відправлення поїзда з вокзалу у прикордонному польському місті Перемишль відбуватиметься по непарних числах квітня о 22:30. Пріоритет у перевезенні надають людям, які мають браслети від Польського Червоного Хреста, а також сім’ям з дітьми, людям похилого віку та особам з інвалідністю. 

«У разі браку вільних місць необхідно звернутися до волонтерів Червоного Хреста. Вони допоможуть з розміщенням, а також гарантовано потрапити на наступний потяг», – йдеться у повідомленні Міністерства. 

У Мінреінтеграції стверджують, що на кінцевій станції у Ганновері пасажирів з України будуть зустрічати працівники або волонтери. Вони допоможуть із маршрутами до центрів допомоги. 

Варто зазначити, що після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Польща пішла на зустріч біженцям та дозволила їм безкоштовно подорожувати місцевою залізницею. Така можливість діяла до 1 липня 2022 року. 

Нагадаємо, громадяни України, які шукають прихисток за кордоном, можуть скористатися інтерактивною мапою від Міністерства закордонних справ. Ця мапа містить інформацію про актуальні правила в’їзду та перебування в різних країнах. Так, завдяки сервісу можна знайти допомогу в країні перебування, а також інформацію про особливості оформлення тимчасового захисту, соціальне та медичне забезпечення.

⇒ Читайте також:

В Польщі квитки на поїзди PKP Intercity продаватимуть в кіосках та на АЗС

Україна відновила колію в Нижанковичах: зможе запускати поїзди до Перемишля

Укрзалізниця хоче збудувати одразу кілька євроколій поблизу кордону з Польщею

Головне фото: volynpost.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах